IMG_8073Mimo walki łódzkie Wilki poległy na stadionie Chojeńskiego Klubu Sportowego w meczu z liderem ligi, Kraków Kings. W sobotę, 20 maja goście okazali się nieco lepsi i zwyciężyli 26:21. Z tego powodu nasi zawodnicy do ostatniego meczu nie są pewni awansu do półfinału tegorocznych rozgrywek.

Zaczęło się trzema udanymi akcjami Szymona Wesołowskiego, dzięki którym goście prowadzili już 20 punktami. Tuż przed przerwą Wilkom udało się jednak podjąć skuteczną walkę, punkty po przyłożeniu zdobył Wojciech Krawczyk.

joomplu:124178

W trzeciej i w czwartej kwarcie znów zaatakowali łodzianie, kolejne punkty zdobywał Dexter Russel Jr. Przez moment, po podwyższeniu za jeden punkt Adam Durma nasi zawodnicy nawet prowadzili. Niestety dobra akcja Fiipa Mościckiego i przyłożenie Beniamina Iwanickiego spowodowało, że to jednak goście wygrali 26:21.

Wilki Łódzkie – Dukes Warszawa 28:10 (foto)