26czerwca_098Niestety nie udał się mecz futbolistom Torped Łódź. W niedzielę, 26 czerwca przegrali na stadionie Łodzianki 6:25 z warszawskimi Spartans.

Dla gości było to już trzecie zwycięstwo w tym sezonie, dzięki temu Warsaw Spartans awansowali na pierwsze miejsce PLFA II – Grupa Północna. Nie powinno to dziwić, gdyż od początku sezonu uważani są za kandydatów do awansu.

W pierwszej kwarcie goście wyszli na prowadzenie po skutecznej akcji Artura Makara, podwyższył Dariusz Martczak. W drugiej połowie Tomasz Barański szybko podwyższył na 13:0. Na szczęście wtedy też do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. Sześć punktów dla Torped zdobył Emil Sowiński.

Dzięki temu druga połowa była nie mniej emocjonująca. Na początku to łodzianie dominowali. Jednak punkty zdobyte przez Makara, a potem Roberta Poświatę spowodowały, że punkty ostatecznie powędrowały do stolicy.

Kolejny mecz na własnym stadionie Torpedy zagrają 23 lipca. Ich przeciwnikami będzie 1.KFA Fireballs Wielkopolska. Zapraszamy do przyjścia i poznania tego sportu.

Torpedy Łódź – Warsaw Spartans 6:25 (0:7, 6:6, 0:6, 0:6)

Warsaw Spartans: 13 Artur Makara, 6 Tomasz Barański, 6 Robert Poświata, 1 Dariusz Marczak
Torpedy Łódź: 6 Emil Sowiński