torpedyscyzory_024Po bardzo słabym początku sezonu Torpedy w ostatnich spotkaniach zmobilizowały się walcząc o wysokie miejsce po rundzie zasadniczej.

  
W niedzielę, 22 sierpnia na stadionie przy ul. Małachowskiego łódzcy futboliści podejmowali drużynę Scyzory Kielce.  Jedynie po pierwszej kwarcie goście mogli myśleć o dobrym wyniku, przegrywali jedynie punktem. Potem jednak Torpedy pokazały się jako drużyna dojrzalsza i wypunktowały słabą obronę kielczan.

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło w czasie trzeciej kwarty, gdy jeden z zawodników gospodarzy musiał zostać odwieziony do szpitala. Ta sytuacja jeszcze bardziej zmobilizowała Torpedy, którzy w ostatniej kwarcie zdobyli aż dziewiętnaście punktów.

Łódzcy futboliści prawdopodobnie zajmą w rundzie zasadniczej PLFA II – grupa wschodnia trzecie miejsce w tabeli. Dzięki temu kolejny mecz, tym razem w play-off rozegrają we wrześniu na wyjeździe z Czerwonymi Bykami. Aby tak się stało w meczu Radom Rocks – Mystangs Płock muszą wygrać gospodarze, lub goście nie więcej niż 40 punktami.

Aktualizacja: Niestety Mustangs pokonali na wyjeździe Rocks 46:0. W ten sposób wyprzedzili łodzian w tabeli i to oni będą grać w play-off.
Torpedy Łódź – Scyzory Kielce 47:14 (7:6, 14:0, 7:0, 19:8) 
 
Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14 Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14 Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14
Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14 Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14 Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14
Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14 Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14 Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14
Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14 Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14 Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14
Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14 Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14 Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14
Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14 Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14 Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14
Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14 Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14 Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14
Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14 Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14 Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14
Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14 Torpedy Łódź - Scyzory Kielce 47:14
  
Zobacz także:
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
torpedybialystok
Torpedy Łódź – Lowlanders Białystok 6:34 (foto+wideo)
IMG_8073
Wilki Łódzkie – Kraków Kings 21:26 (foto)
IMG_1579
Wilki Łódzkie – Lowlanders Białystok 6:44 (foto)
22 komentarze
  • Piotrek
    26 sierpnia 2010 at 12:01

    w takim razie do zobaczenia za rok Tyrran sprawdzimy jak sie przygotowalismy do spotkania i tez sorrka za wrzuty

  • 23 sierpnia 2010 at 20:22

    Brawo chłopaki, tak się pokazuje klasę, Tyrran, Diego, serio pełny szacun. Ja też przepraszam jeśli było za ostro i do zobaczenia na meczu w przyszłym roku… Chyba, że zagramy wcześniej towarzysko 😀 😀 😀

  • Diego
    23 sierpnia 2010 at 17:24

    Masz rację. Wcale nie myślę ,że jest łamagą. To się zdarza i może przydarzyć się każdemu z nas a ja sam biłem mu brawo kiedy go znosili. Przepraszam i mam nadzieję ,że nie będzie mu z tego powodu przykro bo wcale tak nie myślę i nie myślałem. Jeżeli chodzi o rzeźnie to ona i tak jest nieunikniona, ale to będzie piękna rywalizacja: krew i pot a gdzieś tam w tle zabawa. Zajmijmy się sportem, walką w trakcie meczu i wzajemnym szacunkiem przed, w trakcie i po jego zakończeniu. Ten sport uprawia tylko elita wybrańców, którzy powinni wiedzieć co to znaczy. Jeszcze raz pozdrawiam i przepraszam tego chłopaka co dostał kontuzję.

  • TyRRaN
    23 sierpnia 2010 at 17:05

    Te, Diego… Nie powinieneś nazywać łamagą mojego kolegi z zespołu po tym jak złamał nogę… To jest mało męskie raczej… Tym bardziej, że jak Go zwozili pokazał Wam również znak, że jest ok… Widać nie tylko my mamy problem z honorowym podejściem do sprawy… W sumie to przyznam rację mojemu koledze – nie ma co tutaj na necie flugać na siebie i udowadniać, że jest się twardym. Rzeczywistość za rok zweryfikuje nasze zdania. Ja ze swojej strony przepraszam za wszelkie flugi: wolę udowodnić swoją twardość na boisku, już za dużo udowadniałem jej na ulicach i pod stadionami… Spotkamy się za rok i powalczymy mam nadzieję w sportowej atmosferze, bo to ma być zabawa, a nie rzeźnia… Piotrek: sorki za flugi, Kielce: powodzenia Wam życzę mimo wszystko, mam nadzieję, że pokażecie dobry futbol w next season 🙂 Przygotujcie się do niego porządnie, bo my na pewno nie odpuścimy! 🙂 Pozdrawiam!

  • Diego
    23 sierpnia 2010 at 16:53

    Waszych hitach….to od was ta łamaga złamała nogę?. Strasznie boli ten TD co was wykopał z play-off. Ale ja w was wierzę. Jestem pewien ,że to wypisuje 2 może 3 graczy z torped bo niektórzy w miarę trzymają poziom. A reszta?. No cóż – jak się tak na każdym meczu po łbie dostaje to w końcu może nastąpić jakieś skrzywienie psychiczne. A te przechwałki ,że wisiało na nim kilku kolesi. Widocznie nikt cie w drużynie nie pochwalił i musisz teraz wyciągnąć parę rzeczy żeby się dowartościować. Czyżby kompleks Sowińskiego?. Do Tyrana- obelga pt “bobek kozi” …to chyba z “przyjaciół” teks twardzielu 🙂 .Pozdrawiam Torpedy,chociaż każdy wie kogo jest najwięcej w łodzi.

  • Leido
    23 sierpnia 2010 at 16:49

    Za rok spotkamy się w Kielcach i pokażemy jak wygrywać z honorem!

  • TyRRaN
    23 sierpnia 2010 at 13:55

    Żałosna jesteś pizdo z Kielc… I jak śpiewał kiedyś Peja i Slums Attack: “Gdzieście scyzoryki – kurwy byli kiedy myśmy z … Torpedami… na boisku rządzili?!?!?!?!”
    Wklep te zdjęcia na neta to uwierzę i przyznam, że jesteś godny powalczenia, a jak nie wkleisz mi tu zaraz linka do tych zdjęć to jesteś jeszcze większa pizda…
    No ale czego się spodziewać kogoś kto wymyśla bzdury, że mnie zatrzymał i stacklował… Tylko byle człon tak robi, ja przynajmniej piszę prawdę tylko…
    A balahe to ty se mozesz zakladać – nawet nie wiesz co to jest, dziwko…
    A! Już wiem o co ci chodziło: że założyłeś komuś LACHĘ=wyciućkałeś faję… No fakt, tylko do tego twoje usta się nadają patrząc na zdjęcie, gruba niedojdo!

  • Piotrek
    23 sierpnia 2010 at 13:46

    PS ja mam zdjecia jak dostajesz hity i odlatujesz mam nadzieje ze Ty te hahaha

  • Piotrek
    23 sierpnia 2010 at 13:45

    to ja tak tyranem rzucilem balahe mu zalozylem a pozniej upadlem na niego a nic sie nie stalo to do sedzi bo cos podeszla i zaczela gadac tyrrana sie nie boje bo kick off returnie pierwszym to ja go zatrzymalem wiec nie wiem czy bytlo se czego bac taki sport od straszenia sa duchy i jaki tyrran jest rosly haha myslal by kto kncze ta bezowocna dyskusje bo tyran musial wziasc relanium po moim pierwszym poscie co wynikalo z komleksu mniejszosci to tyle see yaaa za rok

  • TyRRaN
    23 sierpnia 2010 at 13:38

    https://www.plasterlodzki.pl/sport/futbol-amerykaski/1710-torpedy-od-scyzory-kielce-4714-fotowideo

    hahahaha lol lol lol !
    pamiętam cię!
    Dostałeś przecież ode mnie po czym odśpiewałem ci nad truchłem jak leżałeś, a ty powiedziałeś “nic się nie stało” hahahahahahahahahaahahahaha to ten bobek kozi! hahahahahaahahahahahahaahhaha picka grochowa! hahahahahahahaha ale mam z ciebie polew teraz!

  • TyRRaN
    23 sierpnia 2010 at 13:35

    Dzięki Raven 🙂 A ty, cip***ko pamiętaj: lepiej nie graj za rok jak ja będę grać, bo nawet kosztem 15 yds masz hita na złamanie nogi lub ręki ! A jak ci się coś nie podoba to zapraszam do mnie – wyjaśnimy to sobie jak mężczyźni ! Ale pewnie zaraz tchórz cię obleci i napiszesz coś w stylu:
    1. to ty chodź do mnie
    2. odważny jesteś przez neta – chociaż to akurat by cię pogrążyło, cioto…
    3. nie boję się, ale i tak nie przyjadę, bo mój chłopak ma urodziny czy coś… – bo na bank masz pociąg do chłopaków i ich pupci – dlatego wybrałeś ten sport – żeby się czasem na jakimś położyć 🙂
    I już więcej z tobą nie gadam, bo takich wsiurów jak ty to nawet opluć nigdy nie chciałem, mamejo i lapsie w jednym…

  • 23 sierpnia 2010 at 13:24

    Piotrek, co do TYRRANA spróbuj numer 69, ten na którym w Płocku wisiało trzech Mustangów, a on dalej szedł. To ten. Możesz mu buty wypastować.

  • Piotrek
    23 sierpnia 2010 at 12:54

    [quote name=”Piotrek”]pozdro damian nie chce ci sie bo to wymaga myslenia ale idz juz racja a raven leszczu nie napisales swojego numeru powiem ci dlaczego bo cale zycie jestes rezerwowym i nie masz swojego a moj to 58 i do zobaczenia za rok[/quote]
    przepraszam pomylka nie do raven tylko do tyrran( nie chodzi ze od tyranii tylko od tyrania robol tyle) ten post byl

  • Piotrek
    23 sierpnia 2010 at 12:53

    pozdro damian nie chce ci sie bo to wymaga myslenia ale idz juz racja a raven leszczu nie napisales swojego numeru powiem ci dlaczego bo cale zycie jestes rezerwowym i nie masz swojego a moj to 58 i do zobaczenia za rok

  • TyRRaN
    23 sierpnia 2010 at 12:33

    Pietrek, babo, zobaczymy za rok jak dostaniesz hity ode mnie! Tylko napisz jaki masz numer żebym wiedział że to właśnie ciebie okaleczam!I chyba nie wiesz nawet z kim piszesz skoro twierdzisz, że my jęczeliśmy… To akurat po moich hitach wasi zawodnicy leżeli na glebie jak placki krowie… Zresztą patrząc na wasze mordki niewiele wam do tych placków brakuje!

  • damian
    23 sierpnia 2010 at 12:17

    piotrek jestes leszczem idz plakac i sie wyzalac do mamusi nie chce mi sie pisac nawet nic wiecej na ten temat pozdro

  • Piotrek
    23 sierpnia 2010 at 11:43

    fakt nie gralismy najlepiej zgadzam sie z kubasmta ale to dlatego ze odpuszczalismy sezon i tez zlekcewazylismy lodzian ale tyrran i damian dziewczyny nosili was na kaskach a wy jeczeliscie jak prosiaki a co do tego ze jestesmy z kielc to hmmm mniejsze miasto niz uĆ a kadre mamy tak liczna jak wy cieniasy jedyna rzecza w lodzi ktora jest dobra to budowlani bo wy to bedziecie zawsze 2 liga zreszta mustangi odciely wam dostep lol a jeszcze jedno nie patrzylismy wam w oczy nie ze strachu ale z braku szacunku mielismy nawet rekawiczki na rekach bo jak byla minuta ciszy to bylismy cicho a jak u nas chlopaczka przerylo to sie smialiscie nie okazaliscie nam szacunku wiec go nie otrzymaliscie i szczerze mowiac jestescie jedyna druzyna ktorej nie szanujemy bo brak wam sportowego ducha Raven ten sam kaktus za rok wyladuje w twojej cip**e pozdrowienia dla wszystkich kibicow w Łodzi za super zachowanie i wielki diss dla druzyny gdzie chlopaki nawet honor pisza z bledami hahahaha

  • 23 sierpnia 2010 at 09:49

    Ojejciu, Piotrusiu, zacznij masować miejsce na łapce, to, w którym w przyszłym roku wyrośnie ci kaktusik, jeśli wasza “Pensja dla Dziewcząt” w jakikolwiek sposób nawiąże z nami równa walkę. dostaniecie klapsy, podkulicie ogonki pod sukienki i z okopów internetu pokrzyczycie jakie to Torpedy bebe a wy cacy. Ale pozycja w tabeli wykaże, kto jest cacy!

  • kubasmta
    23 sierpnia 2010 at 07:45

    Oj chłopaszki z Kielc naprawdę wierzycie w cuda, zagraliście strasznie słabo jedyny Piwowar u was coś tam gra bo resztą to niestety ale za wiele nie pokazuję świadczy o tym wynik 🙂 musicie jeszcze się wiele nauczyć, a za rok obyśmy się spotkali u was to pokażemy ze ten przegrany mecz to tylko wpadka z powodu braków kadrowych nic więcej..!!

  • TyRRaN
    23 sierpnia 2010 at 07:35

    Cieniasy i pipki z Kielc ! Po tym jak dostałem hita w plecy jedna z waszych dziewczyn, chyba 54 czy 59 miała taki strach w oczach, że szok ! I miał rację, bo już w następnej akcji gryzł trawę, a potem dostawał hity, hehehe 🙂 LOLki jesteście – szczycicie się, że wygraliście z nami, gdy nas było 19 bez podstawowych graczy ?! 🙂 No to teraz wam pokazaliśmy co robimy z takimi lamusami! A to, że nie potrafiliście nam spojrzeć w oczy świadczy tylko o tym, że jesteście kołami ze wsi Kielce i nie macie honoru i odwagi… beeeeee beeeee owieczki ! 🙂

  • Damian
    23 sierpnia 2010 at 07:25

    jestes smieszny i w dodatku z kielc ;] sam piszczales tam na boisku jak zdobyliscie TD a tak pozatym to zacznijcie trenowac a nie liczycie tylko cale zycie na piwowara bo w tym meczu juz sobie tak nie pogral powodzenia cieniasy hhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha i malego foszka strzeliliscie jak sobie piatki zbijalismy ;]

  • Piotrek