torpedy_175Nie udał się Torpedom mecz ostatniej szansy. Na stadionie przy Małachowskiego przegrali z 1.KFA Fireballs Wielkopolska 6:26. Oznacza to, że łodzianie ostatecznie stracili szansę na awans do play-off.

Po pierwszej połowie, mimo wyrównanego poziomu gry, Torpedy przegrywały 0:14. W futbolu amerykańskim taki wynik da się zniwelować, jednak goście nie dali się podejść łodzianom i ostatecznie wygrali 6:26.

Z minuty na minutę widać było coraz większą nerwowość w drużynie Torpedy. Zdarzały się głupie błędy, takie jak np. nieprawidłowa zmiana zawodnika, co powodowało, że gospodarze sami oddawali pole gry.

Sobotni mecz był ostatnim spotkaniem Torpedy Łódź w naszym mieście. Do końca sezonu pozostało tylko jedno spotkanie. 6 sierpnia w Płocku zagrają z tamtejszymi Mustangs.

Torpedy Łódź – 1.KFA Fireballs Wielkopolska 6:26 (0:6, 0:8, 0:0, 6:12)