26czerwca_098Wydarzenie organizowane w łódzkiej hali będzie podwójnym debiutem. Z jednej strony Atlas Arena po raz pierwszy będzie gościła futbolistów, a z drugiej Polska reprezentacja rozegra pierwszy w historii mecz międzypaństwowy.

Ta ciesząca się coraz większą popularnością dyscyplina sportowa może przyciągnąć do Areny tłumy. Liczba drużyn w istniejącej od 8 sezonów Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego stale wzrasta, a w obecnym sezonie wynosi aż 51. Największymi wydarzeniami w poprzednim roku był SuperFinał (relacja), w którym  o mistrzostwo walczyli Seahawks Gdynia oraz Warsaw Eagles, a także mecz pomiędzy American Challenge Team, a reprezentacją Europy. Oba wydarzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Bilety na oba wydarzenia zostały wyprzedane, a mecze obejrzało ponad 23 tysiące widzów.   

Zadanie reprezentacji Polski nie będzie łatwe, gdyż przeciwnikami będą Mistrzowie Europy z 2005 r. oraz gospodarze Mistrzostw Świata 2015. Kierowani przez trenera mistrzów Topliwi Macieja Cetnerowskiego będzie jednak wspierana przez kibiców, dla których organizatorzy przygotowali dla kibiców liczne atrakcje, m.in. bilety w bardzo atrakcyjnych cenach, konkursy z nagrodami oraz występy cheerleaderek.

Mecz Polska – Szwecja, 2 lutego, godzina 17.00, otwarcie bram o 15.00.

Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony eventim.pl, w salonach Empik, Media Markt i Saturn oraz w Centrum Biletów Atlas Areny.

Zobacz także:
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
torpedybialystok
Torpedy Łódź – Lowlanders Białystok 6:34 (foto+wideo)
IMG_8073
Wilki Łódzkie – Kraków Kings 21:26 (foto)
Torpedy_vs_Lowlanders
Torpedy Łódź wracają na boisko

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*