Za nami All Star Volley – impreza w Atlas Arenie, podczas której w łódzkiej hali zaprezentowały się prawdziwe legendy światowej siatkówki. Mecz poprzedził koncert Dawida Kwiatkowskiego (foto relacja tutaj).

Naprzeciwko siebie stanęły dwie drużyny, jednakże trudno określić, kto w nich grał przez cały mecz – zawodnicy często przechodzili to na jedną, to na drugą stronę. Ostatecznie nie chodziło tu o wynik, a o zabawę i nutkę nostalgii za grą siatkarzy, a przede wszystkim o akcję “Graj o siebie”, której celem jest promocja siatkówki, a przede wszystkim aktywnego trybu życia wśród młodzieży, w tym m.in. walka z otyłością.

Pomysłodawcą projektu All-Star Volley jest Vladimir Grbić. – Jego marzeniem było zagrać w takiej drużynie. Chciał spotkać siatkarzy, których podziwiał, a z którymi nie miał okazji wystąpić w jednej ekipie.

W łódzkiej imprezę wzięli udział: Giba, Vladimir Grbić, Karol Kłos, Edward Skorek, Siergiej Tietiuchin, Wladimir Nikołow, Ryszard Bosek, Michał Winiarski, Paweł Zagumny, Grzegorz Szymański, Piotr Gruszka, Davida Lee, Zbigniew Bartman, Karol Kłos czy Wilfredo Leon.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_0887
Plaża Janówka 2015 (foto)
4sss
II Turniej Grand Prix MOSiR Par Mieszanych (foto)
6lals12
XII kolejka Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*