artificial_grass_fieldPoniżej prezentujemy propozycje imprez sportowych na nadchodzący miesiąc. Najciekawiej pod halą – mecze hokeja na lodzie, siatkówki i koszykówki. Wydarzeniem miesiąca będzie oczywiście Pedro’s Cup w Atlas Arenie.

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody/spotkania ligowe

kiedy (luty) co gdzie
31 lub 1

UKS Anilana  – SPR Pabiks Mag-Mar Pabianice (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)
1

ŁKH Łódź – SKH Mad Dogs Sopot (hokej na lodzie)

Lodowisko Bombonierka (Stefanowskiego 28)
3

Budowlani Łódź – DEVELOPRES Rzeszów (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
4

ŁKS Commercecon Łódź – PLKS Pszczyna (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
7

Śledź Winter Games

Park Staromiejski
7

El Strato – maraton wspinaczkowy

Stratosfera (Manufaktura)
7

Widzew Łódź — KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Mostkowskiego 5/7)
7

ŁKS SMS MG13 Łódź – MKS Skierniewice (koszykówka mężczyzn)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
7 lub 8

ChKS Łódź – MKS Mazur Sierpc (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
8

GP Łodzi 2015 w biegach przełajowych i nordic walking – 5 km

Park 3 Maja
8

Budowlani Łódź – IMPEL GWARDIA Wrocław (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
10

Kartingowy Puchar Łodzi

Gokart Arena (Smugowa 19)
14

ŁKS SMS MG13 II Łódź – AZS AWF W-wa (siatkówka kobiet)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
14

ŁKS SMS Łódź – SKK Polonia Warszawa (koszykówka kobiet)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
14

AKS AZS Łódź – MKS Kalisz (siatkówka mężczyzn)

Hala AZS (Styrska 20/24)
14

Budowlani Łódź – KSZO Ostrowiec (siatkówka kobiet)

Hala WSinf (Rzgowska 17a)
14 lub 15

UKS Anilana – KKS Włókniarz Konstantynów (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)
15

KZK Walentynki 2015 (zawody samochodowe)

Motodrom (Drewnowska 147)
15

I El. do Finału woj. MP Par OPEN (brydż)

BOK Rondo (Limanowskiego 166)
15

Puchar Maratonu – 20 km

Arturówek
17

Pedro’s Cup (zawody lekkoatletyczne)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
18

Widzew Łódź — MKS MOS Konin (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Mostkowskiego 5/7)
19

Łódź Park Tour

Tereny AZS (Styrska)
21

Budowlani Łódź – TAURON MKS Dąbrowa Górnicza (siatkówka kobiet)

Atlas Arena (Bandurskiego 7)
21

ŁKS SMS Łódź – Mon-Pol Płock (koszykówka kobiet)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
21

Widzew Łódź — Energa Toruń (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Mostkowskiego 5/7)
21

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 12 kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)
21 i 22

Mistrzostwa Wojojewództwa Łódzkiego seniorek/ów (tenis stołowy)

b.d.
21 lub 22

ChKS Łódź – UMKS Trójka Ostrołęka (piłka ręczna mężczyzn)

ChKS Łódź (Kosynierów Gdyńskich 18)
24

Kartingowy Puchar Łodzi

Gokart Arena (Smugowa 19)
25

Widzew Łódź — Artego Bydgoszcz (koszykówka kobiet)

Hala Parkowa (Mostkowskiego 5/7)
28

Łódzka Amatorska Liga Siatkówki – 13 kolejka

SP 205 (Dąbrówki 1)
28

Amatorska Liga Województa Łódzkiego Hokeja na Lodzie

Lodowisko Retkinia (Popiełuszki 13b)
28

Zawody klubowe – Strzelmistrz (strzelectwo)

Strzelnica (Konstantynowska 1)
28 lub 1

UKS Anilana – AZS AWF W-wa (piłka ręczna mężczyzn)

Hala Anilana (Sobolowa 1)

Imprezy rekreacyjne

kiedy (luty) co gdzie
1 i 2

Narty biegowe

Park im. Piłsudskiego

w soboty

Parkrun Łódź

Park Poniatowskiego

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

Biegamy na nartach

Park im. Piłsudskiego

w piątki Nordic Walking

Park im. Piłsudskiego

w środy

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

we wtorki

Night Runners

Park im. Piłsudskiego

w poniedziałki

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kalendarz sportowca – kwiecień 2019
Dzień Sportu
artificial_grass_field
Kalendarz Sportowy – październik 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*