artificial_grass_fieldW czerwcu czeka na nas m.in. Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w kolarstwie torowym, XXIII Memoriał im. Ludwika Szumlewskiego, XVII Otwarte Mistrzostwa Łodzi Amatorów w Tenisie, a także ostatnie w tym sezonie potyczki piłkarzy ŁKSu i piłkarek UKS SMS Łódź.
   

Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu sportowym, o którym nie napisaliśmy w artykule poinformujcie nas o tym – sport@plasterlodzki.pl.

Zawody/spotkania ligowe

kiedy (czerwiec) co gdzie
1

Bieg Sikawa Cross

tereny Sikawy
5-6

Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w kolarstwie torowym

Społem Łódź (Północna 36)
4

Orzeł Łódź – Wanda Kraków (żużel)

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
6

Biegowa bitwa o Łódź

Las Łagiewnicki
6

1 Turniej Mistrzostw Województwa Łódzkiego Młodzików SW – Łódź (zapasy)

Hala MOSiR (ks. Skorupki 21)
6

ŁKS Łódź – Ursus Warszawa (piłka nożna mężczyzn)

ŁKS Łódź (al. Unii 2)
6

Mistrzostwo Województwa Łódzkiego w lekkoatletyce

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
6

MPJ 7 (rugby 7)

Budowlani Łódź (Górnicza 5)

7

XXIII Memoriał im. Ludwika Szumlewskiego (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)

7

Biblio Cup (piłka nożna)

Metalowiec Łódź (Jachowicza 1)
7

UKS SMS Łódź – Sztorm AWFiS Gdańsk (piłka nożna kobiet)

SMS Łódź (Milionowa 14)
7

II Turniej Grand Prix Społecznej Akademii Nauk (piłka plażowa)

SP 205 (Dąbrówki 1)
11

Łódź Park Tour (bieg na orientację)

Park Na Zdrowiu
11-14

XVII Otwarte Mistrzostwa Łodzi Amatorów w Tenisie

Start Łódź (Św. Teresy 56/58)
13-14

Puchar Polski SiM — Łódź (bouldering)

Pasaż Schillera
13

Łódzki Rajd Przedsiębiorców (zawody samochodowe)

okolice UMŁ (Piotrkowska 104)
13

Zawody w skokach (jeździectwo)

Łódzki Klub Jeździecki (Łagiewnicka 307/311)

13

III Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi (piłka plażowa)

SP 205 (Dąbrówki 1)
13-14

ATLAS Racketlon Cup 2015 – Super Polish Tour (squash)

Stacja Nowa Gdynia (Sosnowa 1)
14

Wielka Nagroda Łodzi (kolarstwo torowe)

Społem Łódź (Północna 36)
14

Orzeł Łódź – Polonia Bydgoszcz (żużel)

Orzeł Łódź (6 sierpnia 71)
14

Vena Sport Festival (zawody lekkoatletyczne)

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
14

Wilki Łódzkie – Angels Toruń (futbol amerykański)

w Pabianicach!
14

V runda KZK o Puchar Automobilklubu Łódzkiego 

Motodrom (Drewnowskiego 147)
14

III Turniej Grand Prix Społecznej Akademii Nauk (piłka plażowa)

SP 205 (Dąbrówki 1)
17

Piłkarzykowa Liga Studencka – finał

Frame (Narutowicza 7/9)
20

LIII KSW BOKS-TUR (zawody bokserskie)

Boks Tur (Bratysławska 23)
20

Festiwal Koszykówki

Społem Łódź (Północna 36)
20

Fiero! Women`s Cup (piłka plażowa)

Park 3 Maja
20-21

Ogólnopolski Finał „Czwartków Lekkoatletycznych”

AZS Łódź (Lumumby 22/26)
21

Finał Grand Prix Społecznej Akademii Nauk (piłka plażowa)

SP 205 (Dąbrówki 1)
27

Rugbyriada

Budowlani Łódź (Górnicza 5)
28

Łódzka Liga Kartingowa

Gokart Arena (Smugowa 19)

Imprezy rekreacyjne

kiedy (czerwiec) co gdzie
w poniedziałki

Nordic Walking

Park 3 Maja / Park Poniatowskiego

we wtorki Night Runners

Park Piłsudskiego

w środy

Nordic Walking

Park 3 Maja / Park Poniatowskieg

w piątki

Nordic Walking

Park 3 Maja / Park Piłsudskiego

w piątki

Capoeira

Park Helenów

w soboty

Parkrun Łódź

Park Poniatowskiego

w soboty

Nordic Walking

Park Poniatowskiego

UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dat organizacji imprez.

foto. www.sxc.hu – cc

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
20160904_110634
Wrześniowe Ściganie cz. I (foto)
Łukasz Czepiela drugi w zawodach Red Bull Air Race w Wiener Neustadt (foto+wideo)
Kalendarz Sportowy – kwiecień 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*