SPOIWO_LOGOW czwartek, 28 maja, w Z Innej Beczki – Łódź, ul. Moniuszki 6 – wystąpi SPOIWO – jeden z najbardziej obiecujących polskich zespołów na post-rockowej scenie. Mamy dla Was 3 pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „SPOIWO”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść do kina. Zabawę zakończymy w środę (27 maja), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

SPOIWO to gdańska grupa grająca mieszankę muzyki filmowej, postrockowej i ambientowej. Na początku 2012 roku zaistniała w świadomości fanów tego gatunku niespełna dwuminutowym teledyskiem do utworu „Years of Silence”. We wrześniu 2012 roku pojawił się klip do kompozycji „Skin”, która znalazła się na LIGHTS AND AIR Post-rock PL compilation vol. 1.

Kipiące od emocji intensywne utwory, w których post-rock miesza się z ambientowymi elementami, w połączeniu ze świetną oprawą wizualną rozbudziły wielkie apetyty fanów. Nic dziwnego więc, że kiedy zespół potrzebował środków na wydanie debiutanckiej płyty, uzbierał wymaganą kwotę w tydzień!

W maju 2014 zespół wydał album „Salute Solitude”, który promuje na wielu koncertach w kraju m. in. u boku Tides From Nebula, Besides, Sleepmakeswaves i Skyharbor. Ponadto, grupa ma na koncie występy u boku znanych zagranicznych zespołów: Sleep Party People (DEN) Sleepmakeswaves (AUS), Skyharbor (IND), Maybeshewill (UK), Jeniferever (SWE), czy Ioseb (SWE), jak również polskimi – Besides, California Stories Uncovered, Klimt, George Dorn Screams i wielu innych.

Skład zespołu:
Simona Jambor – syntezator
Paweł Bereszczyński – bas, syntezator
Piotr Gierzyński – gitara
Krzysztof Sarnek – perkusja
Krzysztof Zaczyński – bas, syntezator

Miejsce:  Z Innej Beczki – ul. Moniuszki 6, Łódź
Start: 19:00
Bilety: 10 zł

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Psi Patrol w Atlas Arenie (zakończony)
letniascena2014
Letnia Scena 2014 (zakończony)
cochise
Cochise w Iron Horse (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*