spoiwoW poniedziałek, 29 września o godz. 20 w Z innej beczki zagra SPOIWO instrumentalnie. Wstęp wynosi 5 zł.

SPOIWO to jeden z najbardziej obiecujących polskich zespołów na post-rockowej scenie. Na początku 2012 roku zaistniał w świadomości fanów tego gatunku niespełna dwuminutowym teledyskiem do utworu „Years of Silence”. We wrześniu 2012 roku pojawił się klip do kompozycji „Skin”, która znalazła się na LIGHTS AND AIR Post-rock PL compilation vol. 1.

Kipiące od emocji intensywne utwory, w których post-rock miesza się z ambientowymi elementami, w połączeniu ze świetną oprawą wizualną rozbudziły wielkie apetyty fanów. Nic dziwnego więc, że kiedy zespół potrzebował środków na wydanie debiutanckiej płyty, uzbierał wymaganą kwotę w tydzień! Obecnie w studio trwają prace nad produkcją „Salute Solitude”, bo taką nazwę będzie nosił album. W Łodzi będzie można usłyszeć premierowy materiał na żywo.

Grupa ma na koncie występy u boku znanych zagranicznych zespołów: Maybeshewill (UK), Jeniferever (SWE), czy Ioseb (SWE), jak również polskimi – California Stories Uncovered, Klimt, George Dorn Screams i wielu innych.

Skład zespołu:

Simona Jambor – syntezator
Paweł Bereszczyński – bas, syntezator
Piotr Gierzyński – gitara
Krzysztof Sarnek – perkusja
Krzysztof Zaczyński – bas, syntezator

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
perfect-foto
Perfect w New Yorku
Grupa_Beltaine
Świat Folku Irlandzkiego w Teatrze Muzycznym
sipr310312-4329
Koncerty w Łodzi – styczeń 2013

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*