Spięty w Kaliskiej (zakończony)

spiety18 marca o godz. 20  w Łodzi Kaliskiej rozpocznie się koncert Spiętego.  Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.     

Chcecie otrzymać bilet? Wystarczy, że wyślecie maila na adres  konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Spięty”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcielibyście spędzić noc w Kaliskiej ze Spiętym. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska.


Zabawę zakończymy we wtorek, 16 marca o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze maile, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest klub Łódź Kaliska
KONKUS ZAKOŃCZONY – Bilety otrzymują osoby, których maile rozpoczynają się od „natalia…” i „bozena…”. Laureaci zostali poinformowani drogą mailową.
 
Karierę muzyczną rozpoczął grając z zespołami Aberration oraz Hope I. W latach 1998-2003 występował z Koli, nagrywając z nim płytę Szemrany. Obecnie, od roku 1999 jest wokalistą i gitarzystą zespołu Lao Che, z którym wspólnie stworzył albumy: Gusła, Powstanie Warszawskie, Gospel i Prąd stały / Prąd zmienny

Gościnnie wystąpił na ostatnich koncertach Pidżamy Porno. Śpiewał też na koncertach Strachów na Lachy – Zakazane piosenki, Armii oraz gościnnie zaśpiewał na płycie Frutti di Mare i Sulphur Phuture.

16 listopada 2009 miał premierę jego solowy album muzyczny pt. Antyszanty, wydany nakładem Antena Krzyku / Opensources. Pierwszym singlem został utwór Ma Czar Karma.

Spięty mówi:
Jestem wakacyjnym matrosem. Od kilku lat rósł we mnie pomysł, żeby nagrać solową płytę z quasi szantami. Album swój zatytułowałem Antyszanty, bo choć pieśni moje zainspirowane były melodiami morza, to są dla nich również parafrazą i stylistyczną opozycją. Końcem oddałem cumy i popłynąłem, ale po co ja to wszystko robię, dokąd zmierzam i gdzie jest kres mej wędrówki? …za cholerę nie wiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *