spiski2012W sobotę, 20 października pierwsza premiera na Małej Sali Teatru Powszechnego w Łodzi. Zostaną wystawione Spiski na podstawie prozy Wojciecha Kuczoka.

To opowieść o  podróżach w głąb Tatr. Odkrywaniu niezwykłości zakazanych miejsc – poszukiwaniu dojrzewania, erotyczne fascynacje, a także elementy groteski i pastiszu. Reżymami przedstawienia są Jerzy Jan Połoński i Jarosław Staniek. Występują: Aleksandra Listwan, Magda Zając, Artur Majewski, Jakub Fireiwcz, Jakub Kotyński, Arkadiusz Wójcik, Artur Zawadzki oraz  zespół Trzy dni później.

Bilety na pokazy Spisków kosztują – normalne: 43 zł, ulgowe: 33 zł; na spektakle poranne – normalne: 30 zł, ulgowe: 25 zł.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sukcesja_logo_bordowe
Stand Up w Sukcesji
chopin
Chopin wymarzony (Chopin Imaginaire) w Teatrze Wielkim
zlamatka
Zła Matka w Teatrze DOM
1 Komentarz
  • widz
    23 października 2012 at 22:58

    Spektakl bez żadnego przesłania, miałki i denny. Aktorzy taplają się w błocie, wrzeszczą, kopulują z pieniem, turlają się w pijanym widzie a wszystko to okraszone gwarą góralską w najgorszym wykonaniu…. Fakt, że wkładają dużo energii i pracy, ale niestety bez efektu, ta hiperekspresja niczemu nie służy, jest tylko odtwarzaniem rzeczywistości zamiast jej przetwarzaniem i interpretowaniem, to zbyt mało aby wystawić to na deskach teatru. Całość nie do zniesienia dla wyrobionego odbiorcy. Każdy aktor gra po prostu dla siebie, ogólne wrażenie amatorszczyzny. Chciałoby się powiedzieć: ludzie nie dajcie się ogłupić. Szkoda czasu… i pieniędzy.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*