spareW sobotę, 28 września o godz. 21 w Stereo Krogs rozpocznie się koncert Spare Bricks – A Pink Floyd Tribute Band. Wstęp wynosi 15 zł.

Zespół gra koncert złożony z największych przebojów legendarnej grupy Pink Floyd, wzbogaconych o efekty multimedialne. Dotychczasowe koncert zespołu spotkały się z zainteresowaniem i świetnym odbiorem.

Na program koncertu składają się jedne z najbardziej znanych utworów w historii muzyki rockowej, ta ponadczasowa muzyka znajduje odbiorców w każdym przedziale wiekowym. Spare Bricks jako pierwszy polski zespół dostał się do prestiżowego grona najlepszych coverbandów zespółu Pink Floyd, prowadzonego przez jeden z najbardziej znanych na świecie floydowskich portali internetowych.

Zespół Spare Bricks dba o każdy szczegół wykonawczy, pozostawiając jednak miejsce na autorską interpretację, oprawa multimedialna zawiera filmy, animacje i grafiki – doskonale dopasowane klimatem do konkretnych utworów. Jednym słowem jeśli ktoś kocha muzykę którą tworzyli muzycy Pink Floyd to powinien to zobaczyć.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Jerome Router w Magnetofonie
plakat_bagdad_web
Little White Lies w Bagdad Cafe
pandemonium
Pandemonium w Luce

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*