soudsystemW sobotę o godz. 20 w PKA rozpocznie się impreza Sounds 4 Unity – Radikal Guru, Cian Finn i inni. Wstęp 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu wydarzenia.

Dla pasjonatów muzyki wcześniej otwarte, bezpłatne warsztaty z tworzenia muzyki. Od 14 do 20 „Akademia SOUNDS 4 UNITY” Otwarte warsztaty z Cian Finn, Radikal Guru i i nie tylko – to niebywała okazja spotkać mistrzów twarzą w twarz i poznać tajniki „zaa kulis” tworzenia muzyki. Uwaga, liczba miejsc ograniczona, zapisy na e-mail: pkalodz@gmail.com, z dopiskiem w tytule warsztaty. szczegóły warsztatów: https://www.facebook.com/events/511352415590968/

KONKURS

Co dla Ciebie oznacza hasło SOUNDS 4 UNITY? Wyślij maila na adres konkurs@plasterlodzki. W temacie maila wpisz „Sounds”, w komentarzu odpowiedź. Zabawę zakończymy w piątek (19 kwietnia), o godz. 21. Najciekawsze dwie odpowiedzi dostają zaproszenia.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Sounds 4 Unity

Zagrają:
RADIKAL GURU
CIAN FINN, MACK
ROOTS MELODY SOUND SYSTEM
JAHNONYMOUS
JAM VIBEZ

RADIKAL GURU to jeden z najbardziej znanych polskich producentów muzyki dubstep i dub. Jego rozpoznawalny styl przepełniony jest wpływami roots reggae, uk steppers oraz muzyki dalekiego wschodu, dzięki czemu wzbudza zainteresowanie w wielu kręgach. Zdolności producenckie zaczął rozwijać około roku 2004 eksperymentując z muzyką trip-hop, asian underground i jungle. W 2005 powstało jego pierwsze demo „The East-West Connection”. Od 2005 przebywał w Cork (Irlandia), gdzie spotkał się z dużym zainteresowaniem dzięki serii imprez pod szyldem „World Bass Culture”. W międzyczasie w jego produkcjach zaczęło pojawiać się coraz więcej wpływów muzyki dub i dubstep. W 2008 zdobył szerokie grono słuchaczy dzięki wydanej w brytyjskim labelu Dubbed Out Records serii singli na płytach winylowych, które przez wiele tygodni nie schodziły z list bestsellerów brytyjskich sklepów z muzyką niezależną. W niedługim czasie jego muzyka zaczęła pojawiać się w audycjach radiowych stacji takich jak BBC Asian Network, Sub Fm, Rinse FM, Sensimedia Network czy tez Polskie Radio Euro oraz wielu innych. Kolejne lata to setki występów na festiwalach i w klubach w całej Europie. W samym 2012 roku występował w prawie wszystkich europejskich krajach oraz w Afryce Południowej. Jego energiczne występy zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności. W 2009 roku rozpoczął współpracę z polską wytwórnią Moonshine Recordings, która zaowocowała kilkoma singlami oraz świetnie odebranym albumem „The Rootstepa”. Najbliższe miesiące przyniosą kolejne wydawnictwa i kolaboracje z udziałem Radikal Guru.
facebook.com/RadikalGuruOfficial
radikalguru.com/
facebook.com/Moonshine.Rec

CIAN FINN to muzyk urodzony we wschodniej Irlandi. Przez ponad 6 lat koncertował jako główny wokalista z zespołem reggae’owym 'Intinn’ w Irlandii, UK, Francji, Włoszech i Hiszpanii. Ma za sobą występy z zespołami takimi jak Zion Train, Mungo’s Hi-Fi, Mad Professor, Iration Steppas, Dubkasm, Radikal Guru, Cornerstone Roots czy Dubwise. Jego poczynania wokalne można również usłyszeć na irlandzkiej scenie soundystemowej na licznych festiwalach tj. Galway’s Rootical Soundsystem, Limerick’s Roots Factory, Dublin’s Worries Outernational i Cork’s Revelation Sounds. Przez ostatnie lata współpracował z polskimi producentami Radikal Guru i Hatti Vatti co zaowocowało kilkoma ciekawymi wydawnictwami w labelach Moonshine i New Moon. W 2011 roku, wspólnie z wyżej wymienionymi artystami wydał dwie płyty winylowe, na których znalazły się utwory ‘Babylon Sky’ oraz ‘You’. Oba doczekały się serii remixów autorstwa m.in. RSD, Phaeleh czy Indigo. Rok 2012 to dziesiątki koncertów w całej Europie oraz świetnie odebrana podwójna płyta winylowa, na której znalazły się różnorodne wersje utworów ‘Ireland’ i ‘9 Years’. Obecnie wraz z Prince Fatty pracuje nad nagraniem debiutanckiego albumu, który ma ukazać się jeszcze w 2013 roku.
cianfinn.com
facebook.com/cianfinnmusic

MACK – Dj i promotor, od blisko dekady działa na scenie undergroundowej muzyki elektronicznej. Od 2007 roku prowadzi skupiający się na basowej muzyce sklep płytowy Mash-up Records. W 2009 roku założył pierwszy poważny polski label wydający dubstep – Moonshine Recordings, rok później kolejny skupiający się na głębokich brzmieniach – New Moon Recordings. Do tej pory ich nakładem ukazało się kilkanaście płyt winylowych z udziałem takich artystów jak: Bassnectar, Killawatt, 6Blocc, Radikal Guru, Jacky Murda, Biome, RSD, Hatti Vatti i wielu innych. Jest winylowym maniakiem z ciężką torbą pełną świeżych produkcji i dubplate-ów. Jego sety djskie to mieszanka ciężkiego basu, połamanych beatów i jamajskich brzmień.
facebook.com/Moonshine.Rec
mash-up.pl/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
organek
Made in Polska – J.Marcell/Organek (zakończony)
Piaf! The Show w Wytwórni (zakończony)
zazamknie
Przy drzwiach zamkniętych w Teatrze Szwalnia (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*