soundimage4experience No.7

poster_si4ex_719 maja o godz. 21 w Jazzdze rozpocznie się kolejna impreza z cyklu soundimage4experience. Wstęp to tylko 5 zł.

Liczba siedem to liczba uważana za mistyczną, wyróżniającą się bogatą symboliką. W wielu mitologiach i religiach świata jest symbolem całości, dopełnienia, symbolizuje związek czasu i przestrzeni. Siódmy soundimage4experience wypełnią więc dźwięki, które każdego przeniosą w pozazmysłowe obszary odczuwania…

Dotychczas swój udział w soundimage4experience No.7 potwierdzili:

SLEEP SESSIONS (Kielce) – cut-up harsh noise, aktywny od 2005 roku. Dzielił sceny z wykonawcami takimi jak Vilgoć, XV Parówek, Jesus is a Noise Commander, Zenial, Krew z Kontaktu, Maaaa! i inni. Właściciel mikro-wydawnictwa Somnolent Shelter Records w którym od 2008 r. ukazują się niskonakładowe albumy z muzyką eksperymentalną i noisową.

http://www.myspace.com/sleepsessions

RADEK TERESZCZUK (Warszawa) na wiosnę 2011 roku prezentuje intymne opowieści i komentarze dźwiękowe do kilku bliskich mu stanów umysłu. Medium jest proste: delikatne drżenie filtra SSM2044 wraz z bulgotem CEM3394 otoczone stopą i werblem z 522 między którymi szemrze hałas z podręcznego modulara. Uśmiech.

http://www.darta.art.pl/r9

IRONLUNG (Łódź) – eksperymentalny projekt muzyczny Kuby Drożdżowskiego istniejący od 2005 roku (z mniejszymi lub większymi przerwami) – mieszający ambient, noise, power electronics oraz szeroko pojętą muzykę eksperymentalną. Nieustanne poszukiwanie brzmienia oraz formy muzycznej, która zadowoli ciągle nieusatysfakcjonowanego twórcę – nieustający eksperyment. Wydawnictwa Ironlung są dostępne w różnego rodzaju netlabelach (Far From Showbiz, n0-age, 77industry) oraz niezależnych labelach wydających muzykę na fizycznych nośnikach (XVP, Zvukovina, Far From Showbiz). Obecnie udziela się także w projektach Trauma Unit oraz Spaceship to Hell.

http://www.myspace.com/ironlungnoise

Za związek czasu i przestrzeni na linii dźwięk – obraz odpowiadać będzie niezastąpiony mac.umatik (Łódź).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *