Kino_Bodo_logo_netOd 22 do 24 października 2015 r. odbywać się będzie w Łodzi 7. Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit ’15. Z tej okazji Kino Bodo od 19 do 25 października, zaprezentuje produkcje muzyczne, które uzupełnią program Festiwalu o warstwę filmową. Dla uczestników Soundedit ’15 będzie to doskonała okazja, aby nie tylko wysłuchać muzyki, ale i ją „zobaczyć”.

W ramach projekcji kino zaproponuje cztery filmy. Dwa fabularne: „Legenda Kaspara Hausera” i „We Are The Best!” oraz dwa dokumenty muzyczne: „Lemmy” oraz „O krok od sławy”. Ekipa Festiwalu przygotowała natomiast film „Władysław Komendarek – W Kosmosie zawsze jest dobrze”, który będzie pokazywany jako dodatek przed każdą z czterech projekcji.

Wstęp na wszystkie filmy za okazaniem biletu, zaproszenia lub karnetu festiwalowego będzie kosztować tylko 7 złotych z okazji 7. edycji Festiwalu Soundedit.

Dla wiernych widzów Kina Bodo, organizatorzy Soundedit ’15 również przygotowali niespodziankę. Każdy, kto okaże dowolny bilet z Kina Bodo uzyska możliwość zakupu wejściówki na Festiwal w następującej cenie:

– 22 października (czwartek) – 10 zł
– 23 października (piątek) – 50 zł
– 24 października (sobota) – 50 zł
– Karnet na cały Festiwal – 90 zł

Bilety ze zniżką będą do kupienia wyłącznie w dniu poszczególnych koncertów. Szczegółowy program projekcji zostanie opublikowany wkrótce.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
echakatynia
VIII przegląd filmowy Echa Katynia 2017
maratonwalentynkowy
Maraton Walentynkowy w Kinie Bałtyk
Odsłonięcie Gwiazd Barbary Połomskiej i Michała Szewczyka w Łódzkiej Alei Gwiazd

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*