wiguryZespół powstał w 2007 roku. Stworzyli go Tomek, Kuba, Paweł, Maciek i Wojtek. Wszyscy egzystowali wcześniej na peryferiach łódzkiej sceny muzycznej zasilając różne projekty i składy, takie jak: Junkhead, Bloodwritten, The Flow, Monsun czy Coma. W 2012 z grupy odszedł Wojtek Grenda i zespół funkcjonuje obecnie w czteroosobowym składzie.

Souldust regularnie koncertuje, brał udział m.in. w Łódzkiej Nocy Muzyki. W 2010 nagrał promocyjną EP-kę. 30 stycznia 2013 roku ukazały się, dzięki wsparciu Megatotal, Wigury metryczne. To świetnie wyprodukowany przez Manximum Records i doskonały przykład mocnego rockowego grania z tzw duszą w trzech odmiennych odsłonach.

Mamy dla was 1 EP-kę Souldust do rozdania. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Souldust”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie płytę. Zabawę zakończymy w niedzielę (26 maja), o godz. 20. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Płytkę otrzyma najciekawszy mail. UWAGA! Odbiór wyłącznie osobisty.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Zobacz także:

Czwarta Łódzka Noc Muzyki (foto+wideo)
Muzyczne Dialogi na Piotrkowskiej (foto+wideo)
Trzecia Łódzka Noc Muzyki (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Voo Voo w Wytwórni (zakończony)
Cookie Tongue i Mięta w Domu Literatury (zakończony)
plakat3rap
Lodzkirap Street Fest 2015 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*