wiguryZespół powstał w 2007 roku. Stworzyli go Tomek, Kuba, Paweł, Maciek i Wojtek. Wszyscy egzystowali wcześniej na peryferiach łódzkiej sceny muzycznej zasilając różne projekty i składy, takie jak: Junkhead, Bloodwritten, The Flow, Monsun czy Coma. W 2012 z grupy odszedł Wojtek Grenda i zespół funkcjonuje obecnie w czteroosobowym składzie.

Souldust regularnie koncertuje, brał udział m.in. w Łódzkiej Nocy Muzyki. W 2010 nagrał promocyjną EP-kę. 30 stycznia 2013 roku ukazały się, dzięki wsparciu Megatotal, Wigury metryczne. To świetnie wyprodukowany przez Manximum Records i doskonały przykład mocnego rockowego grania z tzw duszą w trzech odmiennych odsłonach.

Mamy dla was 2 EP-ki Souldust do rozdania. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Souldust”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie płytę. Zabawę zakończymy we niedzielę (17 marca), o godz. 20. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Płytkę otrzymają najciekawsze maile. UWAGA! Odbiór wyłącznie osobisty.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Zobacz także:

Czwarta Łódzka Noc Muzyki (foto+wideo)
Muzyczne Dialogi na Piotrkowskiej (foto+wideo)
Trzecia Łódzka Noc Muzyki (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1492167429
Helios na scenie (zakończony)
3razylozko
3 razy łóżko w Teatrze Lutnia (zakończony)
plakatA3FH10-1
Halokultura – październik 2017 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*