souladiesChór SouLadies wystąpi w klubie Gossip! SouLadies – charyzmatyczny, porywający i pełen słodkiej kobiecości chór wystąpi w klubie Gossip! Impreza odbędzie się w sobotę, 7 marca od godz. 22. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Gossip”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie zaproszenie. Zabawę zakończymy w piątek (6 marca), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Wibrujące i zmysłowe głosy, pełen emocji, soulowy repertuar i piękne kobiety na scenie – oto SouLadies! Chór tworzy ponad dwadzieścia utalentowanych i energicznych dziewczyn, które swoją muzyką od ponad dwóch lat rozgrzewają publiczność. Zagrały ponad 30 koncertów na różnego rodzaju wydarzeniach, potrafią zaśpiewać piękne romantyczne ballady i tym samy wprowadzić nastrojowy klimat na kameralnych spotkaniach ale też bez problemu porywają kilku tysięczną publiczność do tańca wykonując znane utwory w niepowtarzalny sposób i z niesamowitą energią.

Zespołem dyrygują doświadczeni w pracy z wokalistami artyści: Anna Żaczek i Kamil Mokrzycki, tworzący unikatowy na skalę kraju duet dyrygencki, współpracujący m.in. z programami „Bitwa na Głosy” i „XFactor”.

Jedno jest pewne – tyle uzdolnionych i pięknych kobiet na jednej scenie to zjawisko samo w sobie, nowość i świeżość.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2013-02_walentynki_406
ENEMEF: Walentynki (zakończony)
urbanatordays
Urbanator Days – Koncert (zakończony)
dakar
Małżeński Rajd Dakar (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*