_sorrryW niedzielę, 12 lutego o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się koncert Sorry Boys. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Sorry Boys”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także imię i nazwisko drugiej osoby, która ma być na koncercie a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy 10 lutego, o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od lu.pia… i edygsz…

„Roma” przywołuje Rzym – miejsce, do którego prowadzą wszystkie drogi. Metaforyczna Roma, tropiona na ścieżkach płyty Sorry Boys, stanowi upragnione miejsce pełne szczęścia, miłości, spełnienia. Tytułowa Roma nawiązuje nie tylko do wiecznego miasta, ale również do mitologii romantycznej, romansu jako gatunku literackiego i romskiego etosu, wędrownego stylu życia z muzyką, które jest tak bliskie artystom. – Patronem Romy jest Apollo, bóg muzyki, poezji, miłości i światła, przewodnich tematów albumu – mówi Bela Komoszyńska, autorka kompozycji i tekstów.

Na płycie pojawiają się zaskakujące inspiracje z różnych epok i szerokości geograficznych – od Chopina, poprzez Ewę Demarczyk, śpiew kurpiowski, aż po tradycję Gospel. Sorry Boys zaprosili do współpracy niezwykłych gości: pieśniarkę kurpiowską Apolonię Nowak, Atom String Quartet, chór Soul Connection Gospel Group, puzonistę i multiinstrumentalistę Tomasza Kasiukiewicza oraz Sebastiana Madejskiego, który zagrał na cymbałach.

Line up

19:30 Otwarcie Bram

20:00 Bownik

20:45 Sorry Boys

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 w Kinie Helios (zakończony)
DSC_2035_DxO
Raz Dwa Trzy w Wytwórni (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Demon w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*