DSCF4527Za nami kolejny koncert z serii Songwriter Łódź Festival. W sobotę, 18 lipca na Woonerfie przy ul. 6. Sierpnia przy zegarze zagrał Sasha Boole, ukraiński przedstawiciel sceny folkowej.

Muzyk pochodzący z Ukrainy szybko nawiązał kontakt z publicznością. Rozczulając i bawiąc słuchaczy swoją łamaną polszczyzną, pomieszaną z angielskimi zwrotami, zaskarbił sobie ich sympatię. Oprócz miłej aparycji, najbardziej czarująca okazała się być jego muzyka. Przyjemne, gitarowe brzmienia w połączeniu ze wspaniałym głosem Sashy dały bardzo relaksujące dźwięki, obok których nie dało przejść się obojętnie. Jego muzyka była do tego stopnia czarująca, że po skończonym występie artysta został przekonany przez publikę do wielokrotnych bisów.

Sasha Boole to wokalista oraz autor tekstów grający na gitarze, banjo i harmonijce, grający muzykę z zakresu folku, bluesa oraz country. Wielokrotnie występował na solowych koncertach oraz festiwalach. W roku 2013 wydał swoją pierwszą płytę zatytułowaną „Vol. 1”. Mówi się, że jego wąsy  mają czarodziejską moc. Możliwe, że coś w tym jest, jednak oczywistą rzeczą jest to, że najbardziej czarująca jest jego muzyka.

Zobacz także:

Songwriter Łódź Festiwal – Moriah Woods (foto)

Songwriter Łódź Festiwal – Phillip Bracken (foto)

Songwriter Łódź Festiwal – Peter J. Birch (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ELEKTRYCZNY_WGORZ
Elektryczny Węgorz promował „Wieloryba” w Bagdadzie (foto+wideo)
foto_0277
Statyści w Lizard King (foto)
IMG_6786
Dżem w Dekompresji (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*