W piątek, 28 lutego o godz. 19:15 w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych zobaczymy spektakl Song of Home. Zostanie on pokazany w Łodzi w ramach europejskiego tournée Teatru Lumina. Koszt:30zł (normalny), 20zł (ulgowy) www.bilety24.pl lub w kasie AOIA. Po spektaklu odbędzie się spotkanie z artystkami oraz mgr Katarzyną Wielechowską, wykładowczynią w Katedrze Dramatu i Teatru UŁ i dr hab. Marcinem Brzozowskim, profesorem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej.

Artyści z amerykańskiej kampanii twórczej pokażą teatralną medytację na temat przemieszczenia się imigracji osób, i narodów. W przedstawieniu łączącym taniec z autorskimi narracjami zobaczymy trzy różne kobiety, które idą przez świat z walizkami, ukrywające fragmenty i ślady ich dawnego życia. Odbywają wymarzoną i żmudną podróż, przekraczając język odważną fizycznością, muzyką i rytuałem w minimalnej przestrzeni. Piękna i poetycka opowieść teatralna tylko raz w Polsce, tylko w AOIA.

Reżyseria: MonicaPayne
Kompozytor: Kaitlin Huwe
Obsada: Melessie Clark, Jodi Gage, Melana Ramirez
Zapisy: Bilety w kasie wt/czw 16:00 – 18:30 i bezpośrednio przed spektaklem (I piętro) lub www.aoia.pl, rezerwacja telefoniczna: 42 633 26 41

Wydarzenie zorganizowane w ramach cyklu THE BEST OFF / AOIA (kurator M. Brzozowski)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
jezioro_labedzie
Jezioro łabędzie w Teatrze Muzycznym
Stand-up Nowe Rozdanie w Teatrze DOM
Gala Stand-up Comedy w Atlas Arenie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*