sokolW piątek, 20 lutego o godz. 21 w Lordi’s rozpocznie się impreza z udziałem Sokoła i Marysi Starosty oraz składu PRO8L3M. Bilety kosztują 30/35 zł.

Sokół i Marysia Starosta wystąpią w Łodzi po raz pierwszy w duecie z materiałem z albumu „Czarna Biała Magia”. Ten niezwykle klimatyczny krążek, na rewelacyjnych bitach (m. in. DJ Premier, White House, SpaceGhostPurrp i SoDrumatic) ukazał się 13 grudnia 2013 i w ciągu pierwszych 2 dni sprzedaży pokrył się złotem, a w kilka miesięcy platyną. Poza najnowszymi kawałkami usłyszycie przekrój klasyki z WWO i TPWC oraz ich poprzednią, również platynową płytę „Czysta Brudna Prawda”. Nie zabraknie takich numerów jak „Damy Radę”, „Dwie Kochanki”, „Myśl Pozytywnie” i „Sen”.

PRO8L3M to projekt obok którego nie sposób przejść obojętnie. Stołeczny duet tworzony przez Oskara i Steeza zadebiutował w 2013 kontrowersyjnym materiałem EP C30­C39, który dla jednych był długo oczekiwanym powiewem świeżości, a dla innych niezrozumiałym i trudnym do sklasyfikowania wątpliwym fenomenem. Mimo tego EP znalazło się wysoko w większości podsumowań 2013, a ostry i bezkompromisowy język Oskara oraz produkcyjne skillsy Steeza znalazły ujście w kolejnej produkcji Art Brut. Cały nakład nowego wydawnictwa rozszedł w kilkadziesiąt minut w dniu premiery, a materiał doczekał się m.in. takiego podsumowania: „Jeśli nie zgadzacie się na rap o rapie, pustosłowie i upychanie tej muzyki w letnią, konserwatywną formę, musicie natrafić na Pro8l3m. Oskar i Steez83 nagrali płytę, która jest jak ta scena w „Pulp Fiction”, w której Vincent Vega robi Mii Wallace zastrzyk z adrenaliny w serce.“ Ekipa wystąpi na żywo z materiałem z mixtape’u i epki.

Green-Członek formacji Phonoloftaleina oraz FRAKTAL (Green +Gres). Prowadzi również solową działalność artystyczną. Green współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: Wena. Flint, Kuz, Na Pół Etatu, Pjentak, Jaca, Proceente, Quiz oraz SB.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
COMBO
Combo 90210 w New Yorku
michael
In memory of George Michael w Wytwórni
Ebola_Cereal
Setting the wood on fire i Ebola Cereal w Stereo Krogs

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*