Śnieżna Kraina w Monopolis

W piątek, 3 grudnia o godz. 18:00 podczas uroczystej ceremonii Królowa Monobella przejmie władanie nad Monopolis,  zamieniając je w magiczną krainę przepełnioną bajkowymi atrakcjami dla wszystkich przybyłych gości!

Śnieżna kraina to piękna dekoracja świąteczna wykonana w galerii w pasażu Monopolis wzorem nowojorskich największych domów mody. Krainy, w której wraz z nadejściem pierwszego śniegu zawita również Monobella – zimowa królowa. To jej na czas poprzedzający Święta oddana zostanie przez Krzysztofa Witkowskiego władza w Monopolis. Towarzyszą jej niedźwiedzie polarne, renifery oraz leśni przyjaciele, których podziwiać będzie można już niebawem w mieszczącej się w pasażu galerii. Wszystko w scenografii gór i zamku królowej. Koronację Monobelli na królową Monopolis poprzedzi również inauguracja instalacji świetlnej, która wprowadzi zaproszonych dworzan w świąteczną atmosferę, pobudzając nastrojowego ducha w każdym z obecnych.

Gośce będą mieli możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia z Królową Monobellą, a także na tle wielu świetlnych atrakcji, które udekorują zabytkową przestrzeń dawnego Monopolu Wódczanego. Małe księżniczki i książęta przybyłe do Monopolis będą mogły zasiąść z Królową w jej saniach i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, wydrukowane w specjalnej na ten cel przygotowanej ramce. Koszt zdjęcia to 35 zł.

To jednak nie koniec atrakcji – w sobotę, 4 listopada, odbędzie się niezapomniany koncert artystki, której głos zna każdy fan bajek, niezależnie od wieku. Katarzyna Łaska, która zaśpiewa na Scenie Monopolis, użyczyła swojego głosu wielu postaciom z filmów i seriali animowanych, między innymi takich jak Mała Syrenka czy Piękna i Bestia. W nagrodzonym Oscarem oraz Złotym Globem filmie Disney’a Kraina Lodu zaśpiewała z kolei jako Elsa, wykonując hit „Mam tę moc”.

– Grudzień to magiczny czas i chcemy, żeby ludzie przychodząc tutaj, do Monopolis, poczuli wyjątkową, ciepłą świąteczną atmosferę. Tymczasowo oddaję więc magiczna różdżkę, Monopolis trafia w dobre ręce i jestem pewien, że Królowa Monobella znakomicie zaopiekuje się naszymi gośćmi – mówi z uśmiechem Krzysztof Witkowski, prezes Virako.

Pierwszy weekend grudnia w Monopolis niewątpliwie będzie obfitować w atrakcje. Zdjęcia z Monobellą będzie można robić w piątek od godz. 18:00 do 22:00. W sobotę, niedzielę i poniedziałek (mikołajki) od godz. 16:00 do 22:00. Świąteczną wystawę, dostępną dla każdego zainteresowanego, goście podziwiać będą mogli przez cały zimowy sezon, do końca stycznia 2022 roku. Bilety na koncert także znajdują się już w sprzedaży.  O tym, co jeszcze czekać będzie na odwiedzających, warto przekonać się już osobiście i odwiedzić kompleks w nadchodzących dniach.

– Zapraszam wszystkich na moją koronację, nie zabraknie świątecznej atmosfery oraz dobrej zabawy, o którą zadbam ja oraz moi zimowi przyjaciele – zachęca sama Królowa Monobella, która już od piątku będzie czekać na was w Monopolis.

fot. Ukryte W Kadrze

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *