Smoota w Domu Literatury

KONCERT ODWOŁANY Z POWODU ŻAŁOBY. W piątek, 15 grudnia o godz. 19 w Domu Literatury w Łodzi wystąpi Smoota, puzonista, członek formacji TV On The Radio. Pheromones Record Released Show – czyli ciepły, funkowy i porywający koncert w sam raz na wieczór po Walentynkach. Wstęp wynosi 25 zł.

https://www.youtube.com/watch?v=iKcL7miFYtE

Swoją drugą płytę PHEROMONES Smoota nagrał niemal całkowicie indywidualnie w studiu na Brooklynie. Kontynuuje na niej wyjątkową muzyczną eksplorację pożądania, połączonego z miłością.

Płyta nawiązująca do debiutanckiego albumu FETISHES z 2013 roku,zawiera jedyną w swoim rodzaju mieszankę humoru i gier słownych, rzucających światło na niepokojące obrazy pożądania, oddania, szczęścia i bólu, które wiążą się z zakochaniem i zdobywaniem.

https://www.youtube.com/watch?v=7_XiCBTjLWM

Smoota czerpie inspirację do swojej muzyki z soulu, muzyki funk, disco i R&B. Wypełnione ciepłymi dźwiękami syntezatorów i automatów perkusyjnych z lat 70. i 80., zmysłowe i funkowe groove’y są świeżym spojrzeniem na klasyki taneczne takich twórców jak Marvin Gaye, Bee Gees, Serge Gainsbourg, Willie Hutch i Bryan Ferry.

Jego nowy album nawiązuje do poliamorii, satysfakcjonujących relacji S &M, tabu pożądania, erotycznej intymności, zmysłowego niepokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *