Smif-N-Wessun2Już 9 września 2015 roku ekipa lodzkirap.pl, Pull Up oraz BIG idea zapraszają Was na ekskluzywny koncert kultowego nowojorskiego duetu Smif-N-Wessun w składzie Tek & Steele. Wydarzenie odbędzie się z okazji 22. rocznicy założenia ekipy!

Jako gość specjalny wystąpi warszawski raper B.R.O, autor wydanego niedawno albumu „Next Level 2”, który zaprezentuje specjalnie na tę okazję przygotowane show! Kto był na jego koncertach, ten wie, że niosą one ze sobą niesamowitą energię! To nie będzie kolejny koncert w blasku świateł na dużej scenie ogrodzonej barierkami! To będzie szalona domówka, podczas której raperzy zagrają swoje największe hity w pełnej interakcji z uczestnikami!

To wszystko odbędzie się w plenerze na dziedzińcu kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 29 (wejście od ul. Więckowskiego), gdzie mieści się klimatyczny lokal Krańcoofka!

✔ KIEDY? 09.09.2015 r., godz. 20:00
✔ GDZIE? Klub Krańcoofka, ul. Piotrkowska 29, Łódź (wejście od ul. Więckowskiego), dziedziniec kamienicy
✔ KTO? Smif-N-Wessun (Tek & Steele, NYC, USA), B.R.O x Keddi (Warszawa), Trzynastka (Pabianice)

✔ BILETY: 30 PLN (przedsprzedaż), 40 PLN (w dniu koncertu przy wejściu na imprezę)
LIMITOWANA ILOŚĆ 100 MIEJSC!
✔ JAK ZAMÓWIĆ BILET W PRZEDSPRZEDAŻY?
1. Napisz maila na mateusz @pullup.pl, w tytule wiadomości wpisując „Smif-N-Wessun Łódź” – w odpowiedzi dostaniesz zwrotnego maila ze szczegółami.
2. Wpadnij do Krańcoofki i zgłoś się do baru, tam w zamian za 30 PLN wpiszemy Cię na specjalną Listę Gości!

Brak ograniczeń wiekowych! Osoby niepełnoletnie muszą mieć przy sobie pisemną zgodę od rodziców/opiekunów na udział w wydarzeniu!

Smif-N-Wessun rozpoczęli swoją działalność na niezależnej nowojorskiej scenie hip hopowej dokładnie w połowie lat 90.tych ubiegłego stulecia. Debiutancki album duetu – „Dah Shinin”” (1995) – wyprodukowany w całości przez Da Beatminerz w szybkim tempie uzyskał liczne grono fanów, osiągając przy tym przychylne oceny dziennikarzy muzycznych. Niedługo po wydaniu płyty, osiągnięta popularność okazała się nieoczekiwanie źródłem kłopotów grupy z prawem. Producent broni palnej ze Springfield w stanie Massachusetts pozwał kolektyw o bezprawne użycie zastrzeżonego znaku handlowego. Raperzy przemianowali nazwę zespołu na Cocoa Brovaz i pod tym szyldem wydali w 1998 roku kolejny longplay – „Rude Awakening” – ponownie wspierani za konsoletą przez DJ’a Evila Dee i spółkę. W międzyczasie artyści weszli w skład crew Boot Camp Clik, zrzeszającego obok nich Black Moon, Heltah Skeltah i Originoo Gunn Clappaz, przyczyniając się tym samym do powstania debiutanckiej płyty grupy zatytułowanej „For The People”. Późniejsze wydawnictwa płytowe Smif-N-Wessun to „Tek & Steele: Reloaded” (2005), „The X Files” (2006) oraz „The Album”, który ujrzał światło dzienne cztery lata temu. W 2011 roku Smif-n-Wessun oraz amerykański producent Pete Rock wydali wspólny album zatytułowany „Monumental”. Dwa lata później ukazała się EP-ka pt. „Born and Raised”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
romantic
Romantic Fellas w Pop’n’Art
Konkurs songwriterski „Czekamy, czekamy!”
4szmery
4 Szmery w Iron Horse

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*