Slayer

We wtorek, 27 listopada w Atlas Arenie wystąpił Slayer. Jako goście przed gwiazdą wieczoru zaprezentowali się kolejno Obituary, Anthrax i Lamb Of God. Była to noc dla wielbicieli thrash metalu.

Jako pierwszy, o godz. 19:20 na scenie pojawił się Obituary. Niestety nie wszyscy przybyli na koncert mogli usłyszeć cały występ, gdyż przy kasach i wejściach przez kilkadziesiąt minut panował tłok. Amerykanie zaprezentowali siedmioutworowy split – „Redneck Stomp”, „Threatening Skies”, „By the Light”, „Sentence Day”, „Straight to Hell”, „I’m in Pain”, „Slowly We Rot”.

Obituary

Anthrax zaczął swój występ o 20:05. Jeden z najważniejszych przedstawicieli thrash metalu zaprezentował publiczności siedem utworów, w tym dwa covery – „Got the Time” Joe Jacksona i „Antisocial” Trusta.

Anthrax

Lamb Of God na scenie pojawił się tuż po 21. Najmłodszy stażowo band, powstał w 1994 roku jako Burn the Priest, zagrał dziewięć utworów, m.in. „512”, „Ruin”, „Walk With Me in Hell” i „Now You’ve Got Something to Die For”.

Lamb Of God

Przed 22:30 na scenie pojawił się długo oczekiwany Slayer. Muzycy swój występ rozpoczęli od „Repentless”, potem mogliśmy usłyszeć m.in. „Disciple”, „Mandatory Suicide”, „Postmortem”, „Seasons in the Abyss”, „Seasons in the Abyss”, „Dittohead” czy „Dead Skin Mask”. Wtrakie bisów pojawiły się „South of Heaven”, „Raining Blood”, „Chemical Warfare” oraz „Angel of Death”. Jak widać był to przekrój największych przebojów amerykanów od połowy lat osiemdziesiątych do współczesnych nagrań.

Slayer

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Zbigniew_Wrombel_21072011-4535gw
IV Letnia Akademia Jazzu: Zbigniew Wrombel i Kamil Maćkowiak (foto)
XXANAXX-13
XXANAXX w Wytwórni (foto)
IMG_1023
Video Akustycznie w New Yorku (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*