Slam w Żarty Żartami

W piątek, 15 marca o godz. 20 w Żarty Żartami odbędzie Slam. After: Impreza dla ludzi z załamaniem nerwowym –> 100% alternative, rock 'n’ roll & niezal.

W slamie może wziąć udział każdy – poeci, performerzy, stand – uperzy, ludzie z zamiłowaniem do kabaretu i teatru, hip hopu. Masz kilka minut, żeby zaprezentować swoją twórczość i zdobyć serce publiczności! To połączenie twórczości literackiej, aktorskiego performance’u i spontanicznej zabawy z udziałem publiczności. Liczy się różnorodność i dobra zabawa!

Slam zostanie rozegrany w systemie pucharowym. Każdy z występujących ma do wykorzystania taką samą liczbę minut w każdej rundzie: 1 i 2 runda – 2 minuty, półfinał – 3 minuty, finał – 5 minut. To PUBLICZNOŚĆ decyduje, kto przejdzie do następnej rundy. Wszystkie chwyty dozwolone, żeby uwieść publiczność: można używać rekwizytów, przebierać się etc. Prezentujemy jedynie własną twórczość.

W roli prowadzącej slam zadebiutuje Justyna Mastalerz, na co dzień barmanka w Żartach i fanka stand upu.

Nagrody
Zwycięzca otrzymuje nagrody rzeczowe i 100 zł + pucha
Dla wszystkich występujących przez cały wieczór zniżka na piwo z kija (Zwierzyniec i Litovel) oraz Perła za 6 PLN!

Zgłoszenia
Liczba miejsc ograniczona – zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową [zarty.klub@gmail.com] i przez fb do końca dnia 14.03 oraz pół godziny przed slamem..

Impreza dla ludzi z załamaniem nerwowym

Joy Division/ Talking Heads/ Metronomy/ Eagles of Death Metal/ Grimes/ Cocteau Twins/ The Cure/ The Knife/ The Cure/ Franz Ferdinand

Wstęp na oba wydarzenia jest wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *