SkumajToKotejro x Marce.e w New Yorku

sumaj-foto2W piątek, 2 czerwca o godz. 19 w New Yorku wystąpią SkumajToKotejro X Marce.e. Jako support pojawi się Dusza & Alan Beatz. Wstęp – 10 zł.

SkumajToKotejro X MARCE.E – Kuba Kocięcki oraz Marcel Nowaczewski poznali się jeszcze w gimnazjum.Zaczęło się od oklepanych fristajli na ławce, które z przebiegiem lat i rozwojem znajomosci przerodziły się w chęć prawdziwego zaistnienia na scenie rapowej. Do składu dołączył Sebastian Filipkowski, który obsługuje decki i sampler. Chłopaki idą w mocno zachodnim, newschoolowym kierunku, jednak zawsze są otwarci na wszelkie nurty. Aktualnie regularnie koncertują. Ich koncerty charakteryzują się ogromną dawką energii i dobrej zabawy. Koncert w Łodzi przekona do tego nawet najbardziej nieprzekonanych.

DUSZA X ALAN BEATZ – Pierwsze nagrania powstały w roku 2009 kiedy to dołączył do składu SELEKT OSW. Skład rozpadł się bardzo szybko, wtedy zaczęły się solowe nagrywki. W tym czasie, Dusza poznał Kreta oraz Babinciego. W 2014 roku Dusza rozpoczął współpracę z producentem ALAN BEATZ który współpracował m.in. z Kalim, Sobotą czy Winim. Panowie stworzyli wspólnie kilka utworów, ale pierwszy poważny materiał powstał w 2016 roku pt. „FABRYKA CHMUR” EPka składa się z 5 utworów plus jednej bonusowej zwrotki. Album na lokalnej scenie miał bardzo dobry odbiór, wspominali o nim artyści o których można było usłyszeć na mainstreamowej scenie. Materiałem zainteresował się również lokalny portal internetowy PETRNONEWS.PL, Obecnie trwają prace nad kolejnym albumem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *