037subas

KONCERT ODWOŁANY. 25 kwietnia na scenie łódzkiego klubu Bedroom wystąpi jeden z najbardziej utalentowanych artystów sceny alternatywnej Skubas. Start o godz. 21. Bilety kosztują: 35zł – przedsprzedaż, 45 zł – w dniu koncertu.

Jego debiutancki album „Wilczełyko“ z 2012 roku został okrzyknięty odkryciem na polskiej scenie muzycznej. Piosenka „Linoskoczek“ przez wiele tygodni utrzymywała się w czołówce Trójkowej Listy Przebojów, sam Artysta otrzymał dwie nominacje do Fryderyków 2013, zagrał kilkadziesiąt koncertów, w tym największe polskie festiwale (Open’er, Orange, Jarocin) Najnowszą płytę promuje singiel „Nie mam dla ciebie miłości”, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem fanów i stacji radiowych.

Na album składa się 10 piosenek zaśpiewanych po polsku – wszystkie są kompozycjami Skubasa. W nagrywaniu albumu Artysta postawił na autentyczność – zależało mu bardzo na uchwyceniu emocji, które towarzyszyły mu podczas komponowania, na tym by nagrania były szczere. Oszczędna, surowa wręcz produkcja, użycie ścieżek nagranych w domowym studio, osobiste teksty – to wszystko sprawia, że piosenki z „Brzasku” wyciągają na światło dzienne najskrytsze emocje Skubasa.

Najnowszy album Skubasa zdobi wyjątkowa oprawa graficzna. Podobnie jak przy poprzedniej płycie, Skubas zaprosił do współpracy Przemka „Sainera” Blejzyka, który ma już mocno ugruntowaną pozycję w polskim Street Art’cie. Spod jego ręki wyszedł charakterny jastrząb, będący symbolem najnowszego krążka Skubasa.

Zobacz także:

Smolik w Wytwórni (foto)

Skubas w Scenografii (foto)

– Pamięci Bogusława Meca w Wytwórni (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
rob6czytelny
River of Booze VI
letniaakademiajazzu
Letnia Akademia Jazzu 2017 – informacje
dzka_pyta_roku_2013_20140308_1986995247
Łódzka Płyta Roku 2014: znamy finałową dziesiątkę

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*