Skonsultuj z Farmaceutą

W Polsce na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP) cierpi około 2 miliony osób. POChP to choroba występująca głównie u osób powyżej 40 roku życia, którzy najczęściej są aktywnymi palaczami. Aby dowiedzieć się więcej o tej chorobie zachęcamy do udziału  w tegorocznej zimowej edycji akcji „Skonsultuj z Farmaceutą”!

Polskie  Towarzystwo  Studentów  Farmacji Oddział  Łódź  serdecznie zaprasza na wielki finał „Skonsultuj z Farmaceutą – Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc”, który odbędzie się  10 grudnia 2022 r.(sobota) w Centrum Handlowym Tulipan w godzinach 10:00-18:00.

Nasi Członkowie i Członkinie z pomocą magistrów farmacji z wielką chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i posłużą fachową wiedzą. Zorganizowane zostaną stanowiska Technologii Postaci Leku, Farmakognozji, DKMS czy też pomiaru ciśnienia. Oprócz tego stanowiska wystawią inne organizacje studenckie, w których będzie możliwość m.in.: wykonywania analizy składu ciała, pomiaru glikemii, udział w pokazie prawidłowej higieny jamy ustnej  i instruktażu samobadania piersi oraz jąder. Zapraszamy również najmłodszych do specjalnego stoiska „szpital pluszowego misia”, w którym będą mogli poczuć się jak mali lekarze. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zachęcamy również do śledzenia wydarzenia na naszych social mediach:

https://www.facebook.com/PTSF.lodz

https://www.facebook.com/events/1395789264563385

https://www.instagram.com/ptsf_lodz/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *