skazonabazaJesteś fanem biegania, horrorów, gier wideo? Może po prostu lubisz się dobrze bawić? Weź udział w kolejnej edycji Run Or Death. Przebiegnij przygotowaną przez organizatorów trasę pełną zombie. Otrzymasz cztery szarfy przypięte do pasa, które symbolizują Twoje cztery życia. Od momentu startu możesz liczyć tylko na siebie.

Specjalnie ucharakteryzowani Zombi, nieumarli zamieszkali w Skażonej Bazie, będą chcieli zabrać Twoje szarfy, a Ciebie zarazić i wciągnąć do swojego mrocznego świata. Bądź szybki – mało komu udaje się dobiec „żywym” do mety.

Twoim zadaniem jest pokonanie całej trasy tak, aby do mety dobiec przynajmniej z jednym zachowanym życiem. Wtedy jako niezakażony otrzymasz medal SURVIVOR. Jeśli jednak Ci się to nie uda, na mecie będzie czekał na Ciebie medal INFECTED, a Ty podzielisz los nieumarłych. Żeby nie było zbyt łatwo, trasę musisz pokonać w ściśle określonym czasie, który dokładnie dla Ciebie zmierzymy, a z każdej startującej serii uczestników wyłonimy najszybsze osoby..

Kim będziesz po ukończeniu biegu? Dasz radę „przeżyć” czy też aż do kolejnej edycji będziesz miał status Zombi? SPRAWDŹ! Zapisz się i odbierz pakiet UCZESTNIKA. Masz jeszcze jedną możliwość – możesz od razu przystąpić do armii nieumarłych i wybrać pakiet ZOMBI, aby odebrać żywym możliwość odnalezienia ANTIDOTUM. Wszystko co powinieneś wiedzieć znajdziesz w Regulaminie, który udostępnimy na stronie www.runordeath.pl w dniu otwarcia zapisów – 13 maja przy ul. Pryncypalnej 94.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Post_FB_KOTY
Kocie święto w Galerii Łódzkiej
plasterkultury
Plastry Kultury 2015 – osobowości roku
sylwester_
Sylwester w Manufakturze – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*