skareggae12 stycznia w Zapiecku o godz. 21 rozpocznie się impreza Ska Reggae and Soul All-Nighter. Zagrają dla Was Real Cool Sound, Danny Mod i Hot Shot Sound. Wstęp wynosi 10 zł.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Ska”, w treści napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (10 stycznia 2013), o godz. 21. Laureatów powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Informacje o wykonawcach:

Real Cool Sound

https://www.facebook.com/pages/REAL-COOL-SOUND/146300718769524?ref=ts&fref=ts

Real Cool Sound to ostródzki duet w składzie – Radek „Paździoch” Pęziński i Krzysiek „Włochu” Włoch. Początek przygody z selekcją zrodził się z prostego pomysłu – „nikt nam tego nie puszcza – puśćmy to sobie sami”.

Debiut składu przypadł na czerwiec 2009 w Molotov Caffe w Olsztynie. Ich selekcja to klasyczne skinhead reggae, rocksteady oraz ska. Pierszy rok działalności podsumowało wystąpienie na Ostróda Reggae Festiwal. Od tego czasu rozwinęli się w jednych z najsilniejszych polskich selekcjonerów. Zagrali wiele świetnych imprez między innymi w Poczdamie, Warszawie, Poznaniu oraz na lokalnym podwórku. W Olsztynie swoje brzmienie promują cykliczną imprezą Fire Corner.

Danny Mod

Z Ziemi łomżyńskiej do Łodzi przybywa miłośnik pełnych soulu 7calowych singli, skuterów i dobrze skrojonych garniturów. 100% winylowa selekcja i odpowiedzialność za rozpowszechnianie modsowskich klimatów w północnej Polsce – to mocne argumenty za nim stojące. Soulowa petarda!

Hot Shot Sound

https://www.facebook.com/pages/Hot-Shot-Sound/122905087759876?ref=ts&fref=ts

Jeśli lubicie ska, rocksteady i skinhead reggae pokochacie Hot Shot Sound. IREK – od 2004 organizator Ska imprezy i koncertów w Łodzi, ex-Shake a Leg Sound System, pasjonat starego, dobrego Ska, Rocksteady i Skinhead Reggae. JAPKO – to jeden z najlepszych i najdłużej aktywnych selektorów reggae na łódzkiej scenie. Swoją przygodę za gramofonami rozpoczął w nieistniejącym już składzie „Dread Lion Crew”. Obecnie gra solo i udziela się w wielu projektach, także wykraczających poza stylistykę reggae. Jego selekcja to przede wszystkim nowości ze sceny dub i dubstep, choć potrafi nieraz zaskoczyć trudno dostępną klasyką. W Hot Shot Sound Japko daje wyraz swemu uwielbieniu dla starego brzmienia Skinhead Reggae i Rocksteady.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kobieta sukcesu w Kinie Helios (zakończony)
RAIN_plakat
Festiwal RAIN 2012 (zakończony)
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*