sjestaZapraszamy na trzecią edycję oraz pierwszą Sjestę w 2016 roku. Impreza odbędzie się w niedzielę, 5 czerwca na terenie Parku Julianowskiego. Początek o godz. 12. Wstęp bezpłatny.

W programie:
– taneczna Sjesta z Family Dance
– food trucki
– koncerty
– atrakcje dla dzieci
– koce = pełen relaks
– fitness, zumba i wiele innych
– oraz NIESPODZIANKI.

Zgłoszenia dla wystawców/partnerów/ zespołów na: sjestawjulianowskim @gmail.com

Informacje o wykonawcach muzycznych:

1. 12:00 jako pierwsi zaśpiewają Uczniowie Szkoły Muzycznej Casio w Łodzi. Wokaliści solowi i duety, śpiewający różnorodny repertuar od disco po rock.
2. 13.00 zagra Piotr Frątczak – gra na gitarze i śpiewa, dzięki niemu w jednej chwili poczujecie się znowu jak nad morzem w bardzo wakacyjnym klimacie.
3. 13.30 występ Dominiki Kowalczyk „Kaliope” – jak sama mówi śpiewa od kiedy pamięta. Brała udział m.in. w: Festiwalu Piosenki Włoskiej „Canzoni d’Italia; konkursie „Śpiewajmy Tuwima”; Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki; Przeglądzie Piosenki o Łodzi „Łódzkie Skrzydła”.
4. 15:15 Julia Wojtaszek – dziewczyna o anielskim głosie. To po prostu trzeba usłyszeć!! Polecamy włączyć to nagranie i dać sobie chwilę na relaks.
5. 16:20 Wystąpi Dilip/Dudson – to energetyczny projekt dwóch braci z Łodzi. Pną się do góry, wydali płytę, mają moc.
6. 17:00 Na zakończenie naszej sceny Sjestowej wystąpi The Navy Blue to czwórka chłopaków z Łodzi grających gitarowego indie rocka. Brzmienie zespołu to kompromis różnych osobowości i przekrój wielu inspiracji nie tylko muzycznych. Ważną datą w krótkiej jak dotąd karierze zespołu jest 6 stycznia 2016 roku, kiedy to do sieci trafił pierwszy singiel zespołu zatytułowany 'Magic V’.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tysiace
Tysiące Winyli – Kolekcje z Daleka
Wakacyjna oferta Centralnego Muzeum Włókiennictwa
figurywoskowe
Wielkie Otwarcie Woskowe Figury Bajkowe i nie tylko

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*