single-i-remiksy-plakat-19 października o godz. 20 w Teatrze Rozrywki Lutnia, przy ulicy Piotrkowskiej 243 wystawiany będzie spektakl pt. Single i Remiksy, w którym wystąpią tacy aktorzy jak Anna Mucha czy Weronika Książkiewicz.

Single i Remiksy demaskuje mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli, pozornie gloryfikujących swoją niezależność i swobodę, a tak naprawdę stających się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery. Magda, kobieta sukcesu, prezes wielkiej korporacji wydawniczej, stawia na singli, bo jak sama mówi: singiel to najlepszy utwór na płycie. W firmie, którą dowodzi, szansę na karierę mają tylko single, więc wszyscy, którzy singlami nie są, wolą ukrywać swoje związki i małżeństwa. Gdy korporacja zostaje wchłonięta przez większą firmę, nowe szefostwo zamierza zmienić charakter formy na prorodzinny. I tu, dlagłównej bohaterki Magdy zaczynają się kłopoty… Jak się skończą?

Znakomita historia napisana przez Marcina Szczygielskiego – pisarza, dziennikarza i grafika, autora sztuk teatralnych i powieści zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży. Do tego świetna obsada.

Występują:
Anna Mucha
Weronika Książkiewicz / Katarzyna Glinka
Lesław Żurek
Wojciech Medyński

Reżyseria: Olaf Lubaszenko

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Premiery teatralne – czerwiec 2021
IMPRO22
Impro Atak! Koncert życzeń w Teatrze Nowym
NaCzworakach_680X980_web
Na czworakach w Teatrze Muzycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*