singladesTeatr V6 zaprasza 21 lutego o godz. 19 na koncert SingLadies. Bilety kosztują 35/40 zł.

Podczas kameralnego wieczoru w Teatrze V6 Paulina i Kasia zaczarują nas najpiękniejszymi kobiecymi utworami z najpopularniejszych światowych musicali takich jak: Wicked, Upiór w operze, Les Miserables, Miss Saigon, Ghost oraz Smash. Przy fortepianie Damian Pietrasik.

Paulina Janczak, Studentka wydziału wokalno- aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi. Stypendystka Polskiego Stowarzyszenia Estradowego POLEST, Związku Artystów Scen Polskich o/W oraz Fundacji na rzecz Inicjatyw społecznych PERSPEKTYWY – „na rzecz młodych talentów”

Debiutowała w 2007 roku w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie, gdzie zagrała jako najmłodsza na świecie Christine Daaè w musicalu Upiór w Operze A.L.Webbera. W 2010 roku wcieliła się w Cosette w Les Miserables C.Schonberga. Śpiewała również w zespole wokalnym w musicalu Koty Webbera oraz była Swingiem w Les Miserables. Wraz z zespołem Teatru Muzycznego ROMA zdobyła podwójną platynową płytę za album z muzyką z Upióra w Operze i złotą za Les Miserables.

Współpracowała także z Teatrem Muzycznym w Lublinie, gdzie wcieliła się w rolę Christine w musicalu Phantom Yestona, Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku, gdzie została zaproszona do kontynuowania przygody z Christine Daaè w Upiorze w Operze Webbera, w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego.

Artystka jest solistką koncertów musicalowych MusicaLove (okrzyknięte najlepszym spektaklem muzycznym sezonu artystycznego 2013/2014), Broadway Street- The Show w Teatrze Rampa w Warszawie, „Bo to się zwykle tak zaczyna” – spektaklu agencji artystycznej Pro Musica. Współpracuje również z Polską Sceną Muzyczną. Odtwórczyni roli Ani w musicalu- komedii „Prześliczna wiolonczelistka” we współpracy z zespołem Skaldowie. Była też Młodą w Sweet Chic Club w Teatrze V6 w Łodzi. Należy do obsady aktorskiej serialu „Na dobre i na złe”. Między innymi z Barbarą Kurdej- Szatan, Robertem Janowskim i Damianem Aleksandrem nagrała piosenkę- hymn Szlachetnej Paczki „Szlachetne Serca” . Podkłada głos w Merida Waleczna, Liga Młodych, Jej wysokość Zosi.

Katarzyna Łaska, wokalistka znana warszawskiej widowni jako solistka Teatru Muzycznego Roma gdzie zagrała m. in. główną rolę w pierwszej obsadzie musicalu MISS SAIGON (Kim), w GREASE (Frenchy), PIOTRUSIU PANIE (Dorosła Wendy). Gościnnie zagrała również w WEST SIDE STORY (Maria) w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu oraz Więźniarkę June w warszawskim Teatrze Komedia.

Kasia użyczyła swojego głosu wielu postaciom z filmów i seriali animowanych takich jak: MAŁA SYRENKA (serial), WIELKI POWRÓT PIOTRUSIA PANA, MÓJ BRAT NIEDŹWIEDŹ, ZACZAROWANA. W nagrodzonym Oscar’em i Złotym Globem filmie Disney’a FROZEN / KRAINA LODU Kasia jako główna bohaterka Elsa, zaśpiewała polską wersję piosenki LET IT GO / MAM TĘ MOC, której twórcy również otrzymali statuetkę Oscar’a za Najlepszą Oryginalną Piosenkę. W Polsce album z muzyką z KRAINY LODU otrzymał status platynowej płyty.

Artystka koncertowała jako solistka CONCERTO FOR GROUP AND ORCHESTRA, projekcie solowym legendarnego muzyka Jona Lord’a, założyciela i klawiszowca brytyjskiej grupy rock’owej Deep Purple. Zgarali wspólnie ok 50 koncertów z najlepszymi orkiestrami, w najpiękniejszych salach koncertowych min. w Niemczech, Rosji, Koreii, Brazylii, Luksemburgu, we Francji, Włoszech, na Słowacji i Węgrzech. Jest zapraszana do nagrań z najlepszymi muzykami świata min. Bruce Dickinson (Iron Maiden), Steve Morse (Deep Purple), Joe Bonamassa, Guy Pratt (Pink Floyd). Jej solowy projekt SIRLI znalazł się w propozycjach do Listy Przebojów Radiowej Trójki.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kękę w Ogrodach Geyera
Koncerty w Łodzi w nadchodzących miesiącach
Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska z zespołem w Teatrze Muzycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*