Mayra-Andrade-Navega2W sobotę, 21 marca o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się impreza Marcin Kydryński prezentuje: Siesta z Mayrą Andrade. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Siesta”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie zaproszenie. Zabawę zakończymy w czwartek (19 marca), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

Mayra Andrade, nazywana Muszkieterką Muzyki Kabowerdyjskiej, wystąpi na scenie Wytwórni podczas koncertu z cyklu „Siesta w drodze”, na który zapraszamy wraz z Marcinem Kydryńskim.

Urodzona w Hawanie, w rodzinie o afrykańskich korzeniach, wychowała się w Angoli, Senegalu i na Wyspach Zielonego Przylądka. Mieszka w Paryżu. Jej zmysłowy alt w duecie „Alfama” z Pedro Moutinho jest do dziś jednym z najczęściej słyszanych głosów w Sieście. Po debiutanckiej płycie „Navega”, olśniewającej „Storia, Storia” i koncertowej „Studio 105” Mayra powraca z nowym albumem: „Lovely Difficult”, na którym śpiewa także po angielsku i francusku.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
karuzela2
Weekend w New Yorku (zakonczony)
toplodz
Top Łódź Festiwal 2015 (zakończony)
zespol
Widzew Łódź – Legia Warszawa (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*