jehroW niedzielę, 21 maja o godz. 19 w klubie Wytwórnia rozpocznie się Siesta w drodze: JEHRO. Mamy dla Was jedno zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Jehro”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także podacie imię i nazwisko osoby towarzyszącej. Zabawę zakończymy 19 maja o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od maria.b…

Jehro, a właściwie Jérôme Cotta, jest francuskim wokalistą i autorem tekstów. Jego historia związana jest nie tylko z Francją – po matce jest wpół Włochem, wpół Grekiem, w dodatku poliglotą – śpiewa po angielsku, hiszpańsku i francusku. W wieku 20 lat przeniósł się z rodzimej Marsylii do Londynu i muzykował na ulicy. Właśnie wtedy odkrył swoją wielką miłość do reggae i popu. W 1999 roku powrócił do ojczyzny i wydał pierwszy album „L’arbre et le Fruit”, który odniósł wielki sukces i opanował francuskie listy przebojów. W 2007 roku światło dzienne ujrzał anglojęzyczny album Jehro zatytułowany pseudonimem artysty. Krążek ten był przedstawicielem niezwykłego połączenia folku, reggae i muzyki latynoskiej.

{youtube}pG4R1cBITQEP/youtube}

Cztery lata później (w 2011r.) artysta wydał płytę „Cantina Paradise” z utworami w języku angielskim i hiszpańskim, zaś nie tak dawno – 22 czerwca 2015r. – zaprezentował fanom czwartą w karierze płytę „Bohemian Soul Songs”. Jehro swoją twórczością niesie potęgę światła i pozytywnych emocji, wprawnie jednocząc ze sobą rytmy reggae, calypso i bossa novę. Tematyka utworów jest zazwyczaj smutna, o poważnym charakterze, jednak w przyjemnej dla ucha odsłonie. W audycji „Siesta” Marcina Kydryńskiego Jehro prezentowany był wielokrotnie. Jego siestowa „kariera” rozpoczęła się utworem Continuando z płyty „Jehro”. Prawdziwa siestowa eksplozja utworów Jehro nastąpiła w 2007 roku  (prezentacja utworów „Everything” oraz „Salima”) i trwa do dziś.  Zapraszamy na wyjątkową, wiosenną Siestę w Drodze już 21 maja przy Łąkowej 29!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Planeta singli 2 w Kinie Helios (zakończony)
ENEMEF: Maraton Grozy (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*