Band6Sickroom: niskie brzmienie gitar, niekonwencjonalne podziały oraz zmiany tępa, zróżnicowane wokale to wszystko składa się na rzetelną metalową muzykę. Dla Sickroom scena to drugi dom!

Zespół został założony w 2007 roku przez perkusistę Roberta „Żaka” Zaczkowskiego  oraz Piotrka „Laske” Stawickiego grającego wówczas na basie.

Po kilku miesiącach wspólnych prób do składu dołącza gitarzysta Maciek „Jimi” Sadokierski oraz wokalista Kamil „Sledzik” Szkup ,są to byli członkowie grupy „By my side”  w której grał również Laska. Debiut sceniczny następuje po około roku grania w Łowiczu skąd pochodzą wszyscy członkowie grupy , zespół ma okazje zaprezentować się po raz pierwszy supportując „Frontside”.

Po tym koncercie skład rozszerza się o Tomka „Malowanego” Malowańca przejmującego rolę basisty a Laska przesiada się na gitarę ,tak skrystalizowany skład pozostaje do dzisiaj. W zespole udziela się jeszcze jedna osoba która z powodu intensywnej nauki nie może brac udziału we wszystkich koncertach , jest to wokalistka Emila „Wiedźma” Meckier.

Do tej pory zespół miał okazje grac między innymi z Frontside ,brał udział w koncertach promujących płytę łódzkiej formacji KaAtaKilla ,na koncie ma również udział w festiwalu Hunterfest 2009. Obecnie trwają prace nad nagraniem materiału demo.

Więcej o zespole:

www.myspace.com/sickroom

5 marca zespół Sickroom wystąpi w Byczym Oku{jcomments on}
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ahead
AHEAD /metal, ciężki rock/
TWM
The Washing Machine /disco house, garage, rock/
20
Humanick /rock, metal, alternative/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*