Siła Muzyki w Atlas Arena (wideo)

silamuzyki31 lipca o godz. 20 w Atlas Arena rozpocznie się wielki wakacyjny koncert zorganizowany przez UMŁ, Radio Zet współpracującymi z TVN i łódzką Areną.

 

Podczas półtoragodzinnej imprezy na scenie zaprezentują się: Edyta Górniak, Afromental, Ewa Farna, Kasia Wilk, Sidney Polak, Patrycja Markowska, Kasia Cerekwicka oraz gwiazdy z zagranicy: Pauline, Nabiha i Donkeyboy.

Wstęp na koncert będzie bezpłatny, jednak aby otrzymać bilety łodzianie będą mogli się nieco natrudzić. Najłatwiej będzie odwiedzić Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Piotrkowskiej 87 lub też Atlas Arenę, gdzie można będzie otrzymać zaproszenia.

 

Nieco lepsze miejsca oraz nagrody będzie można zdobyć podczas trzech akcji:
– W środę, 21 lipca o godz. 11 wystarczy pojawić się przy ławeczce Tuwima z żółto-czerwonymi akcentami ubioru komponującymi się w barwy Łodzi.

– W czwartek, 22 lipca o godz. 13. bilet otrzyma każdy, kto pojawi się przed głównym wejściem do Aquaparku „Fala” i wspólnie z pozostałymi uczestnikami zabawy zrobi tzw. meksykańską falę.

– W piątek, 23 lipca o godz. 15. wejściówki czekać będą na… wysportowanych. Nie ma się jednak, czego obawiać. By je zdobyć, wystarczy w podskokach okrążyć pomnik Leona Schillera.

 
Także przed samą imprezą powstanie miasteczko promocyjne, gdzie będzie można spróbować zdobyć wejściówkę. Poza 6 tysiącami biletów, jeśli organizatorzy tak postanowią, będzie możliwość wejścia na płytę oraz  zająć miejsca za sceną – tu żadnych biletów nie będzie potrzeba.

Atlas Arena otwarta będzie od godz. 18, koncert rozpocznie się o 20 i będzie transmitowany na żywo przez TVN (dzień później retransmisja po 11) oraz Radio Zet. Od 15 przed Areną działać będzie miasteczko, gdzie poza telebimem znajdą się stoiska z żywnością oraz namioty organizatorów imprezy.

Całość przedsięwzięcia kosztowało 1,5 mln złotych, z tego sam koncert 800 tyś. Miasto przekazało 500 tyś. zł, co stanowi 1/4 kwoty, jaką za organizację koncertu chciało otrzymać inne konkurencyjne radio.

Siłę Muzyki poprowadzą Andrzej Sołtysik i Agata Kołodziejska. Artyści zaprezentują od jednej do trzech piosenek, będą śpiewać z półplaybacku.


Zobacz także:

Harlem Globetrotters wystąpią w Łodzi!

Andrzej Piaseczny & Seweryn Krajewski – na przekór nowym czasom (foto)

4 komentarze do “Siła Muzyki w Atlas Arena (wideo)

 • 20 lipca 2010 o 20:39
  Bezpośredni odnośnik

  jakoś nie przekonuje mnie promocja całej imprezy – brak poligrafii, reklama tylko w tvn, radiach eduzetu i w gazetach drukowanych, niby organizatorom zależy tylko na 6tys, ludzi, jednak mogliby się nieco lepiej postarać

  Odpowiedz
 • 21 lipca 2010 o 12:29
  Bezpośredni odnośnik

  przed samą imprezą organizatorzy zastanowią się, czy wpuścić więcej osób – pod scenę i w miejsca za sceną

  Odpowiedz
 • 27 lipca 2010 o 15:19
  Bezpośredni odnośnik

  a jaka ja mama pewnosc ze jak pojade 150 km to mnie wpuszcza zadnej juz bym wolala zaplacic za jakis bilet i miec pewne ze wejde

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *