DSC_1713Feeria barw, tłumy poszukujących inspiracji miłośników mody, interesujące dodatki i designerskie akcesoria to jedynie ułamek tego, co tegoroczny Showroom oferuje gościom Fashion Week Poland!

SHOWROOM to miejsce prezentacji najnowszych kolekcji projektantów w formie ekspozycji. Jest to niepowtarzalna okazja zaistnienia podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland oraz do kontaktu z całą branżą, mediami, jak również potencjalnymi klientami.

Portal fashionweare.com objął patronatem przestrzeń SHOWROOMU podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Spośród wystawców SHOWROOMU, którzy założą konta w module MŁODE TALENTY fashionweare.com wytypuje autora najciekawszej prezentacji (kryteria: estetyka stoiska, oryginalność kolekcji, przełożenie biznesowe), którego nagrodzi założeniem w module MŁODE TATENTY autorskiego sklepu z trzymiesięczną sprzedażą bez marży, sklepu promowanego na portalu i w Rynku Mody.

W kwietniowej edycji SHOWROOM wzbogacony został o nowy projekt CONCEPT STORE – prezentujacy stoiska firm i marek promujących swoje produkty podczas FashionWeek.

Bilet na SHOWROOM to koszt 25 PLN – uprawnia on do przebywania w strefach: Showroom,Concept Store, Young Fashion Photographers Now i Fashion Film Festival w dniach 20-22.04.2012(piątek/sobota/niedziela) w godzinach otwarcia:

(Tekst na podst. mat. prasowych)

11.30- 22.00 – Showroom/Concept Store/YFPN
(ŁSSE, Tymienieckiego 22/24)

11.00 – 20.00 – Showroom/Concept Store/YFPN
(ŁSSE, Tymienieckiego 22/24)

Więcej o CONCEPT STORE!

Więcej o Fashion Week na Plastrze Łódzkim!PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
szklo
Szkło w czeskiej biżuterii (foto)
DSC_5841
Pokaz Akademii Mistrzów w DoubleTree by Hilton (foto)
Metamorfizm w Centralnym Muzeum Włókiennictwa (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*