kadr8W sobotę, 22 lutego w Łódzkim Teatrze Rozrywki Lutnia odbyła się premiera spektaklu Showbizz według tekstu Petera Quiltera.

Przedstawienie ukazuje świat show biznesu – świat który kręci wielu współczesnych ludzi.  Czy tam, gdzie pieniądze, pościg, zdrada, w tym rozpędzonym świecie, miłość ma szanse wygrać? Na to pytanie każdy z nas znalazł odpowiedź podczas sobotniego premierowego pokazu.

Każdy widz zafascynowany karierą, tego wieczoru mógł utożsamić się z postaciami oraz spojrzeć na to jak od drugiej strony wygląda ten wyjątkowy świat.  Dzięki aktorom, którzy w najlepszy sposób odegrali swoje role, mogliśmy zrozumieć że podążając za karierą i osiągając cele nawet każdy artysta potrzebuje kogoś kto da mu miłość, która może stać się podporą oraz mobilizacją dla nas do działania.  I mimo tego, że osiągamy wiele to cieszymy się tym, że mamy z kim dzielić nasze szczęście.

joomplu:67650

Spektakl daje wyraźny przekaz na podstawie, którego zdajemy sobie sprawę jak silne może być uczucie miłości. Showbizz wart jest polecenia!

/fot. mat.pras.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Casanova w Teatrze Wielkim (foto)
Zwierztka_mae_zwierzenia_fot._Micha_Jadczak
Festiwal Teatralny Retroperspektywy 2014 – dzień 4
23082012_014
Letnia Scena Forum: Demakijaż (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*