asiaikotyW niedzielę, 17 stycznia o godz. 20 w Owocach i Warzywach rozpocznie się koncert Shivers & Shakes + Asia i Koty. Wstęp wynosi 10 zł.

ASIA I KOTY to Asia Bielawska solo, z gitarą elektryczną i looperami. To minimalistyczny songwriting, niekiedy wzbogacony o rozbudowane harmonie i mantryczne powtórzenia. Najważniejszym składnikiem jest głos – przejmujący, czysty i dojrzały. Asia i Koty ma na swoim koncie ma dwa wydawnictwa: Asia i Koty (EP 2010) oraz Miserable Miaow (2012). Koncertowała wielokrotnie w Polsce (m.in. na katowickim OFF Festival, Opole Songwriters Festival, Spring Break Festival, na wspólnej trasie z Sonia Pisze Piosenki, supportowała Marię Peszek i Hey), grała też w Niemczech, Szwajcarii i na Litwie.

SHIVERS & SHAKES grają eksperymentalny-folk: ich muzyka jest gatunkowo osadzona między folkiem, popem i ambientem. To intymne piosenki zanurzone w eksperymentalnych, często noise’owych aranżacjach. Połączenie dźwięków gitary elektrycznej i industrialnego brzmienia syntezatora oraz folkowych partii wokalu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_0205
Margaret gwiazdą Night of the Proms Polska
plakatmixer
Mixer Regionalny 2014
benjamin-piat
Benjamin Piat w Szafie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*