sex_330x200_lodz1 grudnia w Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka odbędzie się pokaz spektaklu Sex Guru z udziałem Tomasza Kota. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.gutu pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

Pytanie konkursowe roześlemy od środy, 28 listopada o godz. 19. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzyma osoba, których SMS z odpowiedzią po otrzymaniu pytania będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat, czyli całość zabawy to 2 zł + vat. Konkurs zakończy się w 28 listopada o 23:59 lub po otrzymaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie.

Fundatorem nagród w konkursie jest Makrokoncert.
INFORMACJE O SPEKTAKLU
konkurs zakończony, bilety otrzymała osoba, któej nr. tel rozpoczyna się od 506 23…

Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy? Przezabawna sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera SEX GURU, wielki przebój West Endu, doczekała się wreszcie polskiej adaptacji w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. W roli tytułowej – jeden z najsłynniejszych i najlepszych polskich aktorów – TOMASZ KOT, który zaskoczy Was tym, ile wie o Waszym seksie!

Każdy z nas zastanawiał się kiedyś czy jest dobrym kochankiem/kochanką, choć nie każdy się do tego przyznaje :). Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech pozwalają pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze – zapewnia autor Wolfgang Weinberger. Nie spodziewajcie się jednak poważnego wykładu – Tomasz Kot wyleczy Was śmiechem! Zafunduje Wam prawdziwą seksualną apokalipsę 🙂

SEX GURU to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie naszym przewodnikiem po seksualnym labiryncie. Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne. Sex-Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”?

Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym 🙂 – nie rezygnuj z dobrej zabawy – przyjdź i poznaj sekrety innych!

1 grudnia 2012 r. – Łódź, Teatr Nowy

Bilety na spektakle dostępne są w salonach Empik, www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
walentynkinawesolo
Walentynki na wesoło w Filharmonii (zakończony)
Armia Fight Night 13 (zakończony)
lodz_300x200_kino_kobiet
Kino Kobiet w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*