Ebola_CerealWe wtorek, 16 kwietnia w Stereo Krogs rozpocznie się koncert grup Setting the wood on fire i Ebola Cereal w ramach ich wspólnej trasy Spring Tour 2013. Początek imprezy o godz. 21, wstęp wynosi 10 zł.

Setting the Woods On Fire to autorzy znakomitej EPki Ruins (Engineer Records, 2011), która zebrała same pochlebne recenzje w kraju i za granicą. To także najbardziej ekscytujący zespół na obecnej scenie post-hardcore według brytyjskiego magazynu Big Cheese. Występowali na scenach festiwalowych (Open’er, Jarocin, PiotrkOFF Art), a także u boku Cancer Bats, Vera Cruz, Wooden Shjips, We Are The Ocean, Silverstein i Wounds. Obecnie zespół pracuje nad materiałem na drugi pełnowymiarowy album.

Ebola Cereal to katowicki kwartet reprezentujący undergroundowe śląskie brzmienie. Ich muzyka to połączenie melodyjnych i dynamicznych riffów oraz charakterystycznego wokalu. Zespół powstał w 2007 i od tego czasu zagrał dziesiątki koncertów na festiwalach (m.in.: Slot Art, Rock In Minsk, Liga Rocka), przeglądach i klubach z polskimi oraz zagranicznymi zespołami (Sinister Trailer Park Magic, Insane, Redneck Rampage). Ebola Cereal mają na koncie demo The Curse Of Kill Manjaro z 2008 oraz EP Mapping The Unknown z 2012 roku. Aktualnie przygotowują materiał na debiutancki album.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Niemoc w Konkrecie
Koncert charytatywny Gramy dla Wojtka Kordy
klara
Klara w Klubie Szafa

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*