MN_grupowePo zakończeniu wojaży po kraju w towarzystwie Grubsona i Grubych Brzuchów, ekipa Magister Ninja pragnie zaprosić wszystkich serdecznie na swój solowy występ w Łodzi. Będzie to setny koncert zespołu w dotychczasowej działalności muzycznej – odbędzie się 24 maja o godzinie 20 w Klubie Atmosfera przy ulicy Jaracza 47. Cena wstępu to jedynie 5 zł.

Podczas imprezy będzie można usłyszeć zarówno kawałki z ostatniej płyty „Raport Kryzysowy” jak również z debiutu – „Pracy Magisterskiej” oraz smaczki z mixtape’u. Po występie rozpocznie się afterparty które poprowadzi niezawodny Dj Akira. Tego wieczoru będzie można również nabyć wydanie fizyczne albumu „Raport Kryzysowy” w cenie 15 zł oraz ostatnie sztuki koszulek Magister Ninja w cenie 35zł.

Dodatkowo tego wieczora Klub Atmosfera uruchamia swój „Atmosferyczny Grill” na którym będą czekały kiełbaski i wszelakie rodzaje mięs na głodnych, nie tylko muzycznych wrażeń, gości.

Magister Ninja w składzie – Jędrzej Pagacz i Mateusz Jarzyński (wokal), Paulina Lewek (perkusja), Wojtek Łężak (gitara), Paula Olczak (wokal), Dj Akira (gramofony, wokal)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ziolek
Ziołek i Kurek w Owocach i Warzywach
dzwiekoscisk
Dźwiękościsk wystąpi w Herbaciarni Klimaty
Soundedit Spotlight 2020

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*