Z powodu przymusowego zamknięcia, wszystkie kina znalazły się w tragicznej sytuacji. Aby przetrwać ciężkie czasy, musimy postawić na kreatywność. Jednym z pomysłów Kina Charlie jest sklep internetowy. Już jakiś czas temu uruchomiliśmy sprzedaż „Cegiełek dla Charliego” – biletów do kina na przyszłość, które cieszą się olbrzymią popularnością.

Postanowiliśmy więc pójść za ciosem i zacząć sprzedawać inne – wspominkowe rzeczy. Pod adresem www.sklep.charlie.pl, można więc zaopatrzyć się w archiwalne katalogi i plakaty z Forum Kina Europejskiego CINERGIA, kolekcjonerskie plakaty, pocztówki i magnesy oraz kupić karnety do wykorzystania w lepszych czasach. Nasz asortyment będziemy stale wzbogacać – między innymi o unikaty, kojarzone z wydarzeniami, których współorganizatorem było Kino. Pojawią się więc zdjęcia Dario Argento z autografem, plakat podpisany przez Johna Malkovicha i wiele innych niespodzianek. Obaj twórcy byli gośćmi poprzednich edycji Forum Kina Europejskiego Cinergia oraz są laureatami Złotych Glanów.

Mamy nadzieję, że ten pomysł spodoba się naszym fanom i dzięki ich wsparciu uda nam się bez większego szwanku dotrwać do ponownego otwarcia. 

A skąd pomysł na sklep? W trudnych czasach dobrze jest mieć obok siebie kogoś, na kim można polegać. W naszym przypadku jest to jest łódzka agencja internetowa SFERA, która wspiera nas od ponad dwudziestu lat. To od nich wyszedł pomysł i jego realizacja. To oni są również autorem pierwszej polskiej strony internetowej poświęconej wydarzeniu filmowemu – 6 Forum Kina Europejskiego. SFERA zaprojektowała plakaty, katalogi i strony internetowe dla kolejnych edycji Forum, stworzyli piękną oprawę graficzną dla koncertu 3Dźwięki Komedy, festiwalu Powiększenie i wielu innych naszych imprez. Dla łódzkiej kultury zrobili bardzo wiele – wymyślili pierwszą polską społecznościową wytwórnię płytową MegaTotal.pl, tworzyli strony internetowe dla Teatru Jaracza, są aktywnymi członkami Stowarzyszenia Łódź Filmowa.

Patrzymy więc z optymizmem w przyszłość. Dzięki takim partnerom i naszym wspaniałym fanom wciąż możemy wierzyć, że już wkrótce #widzimysiewkinie

Pozdrawiamy,
Kino Charlie

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_2476_kopiuj
Złoty Glan dla Janusza Gajosa (foto)
IMG_3420_kopiuj
Finał Cinergii 2017 (foto)
lfc
Łódzki Fundusz Filmowy – rozstrzygnięcie konkursu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*