See-Sav Impro w Domu Literatury

seesavW poniedziałek, 5 czerwca w Domu Literatury o godz. 20 rozpocznie się teatr improwizowany w wersji angielskiej – See-Saw Improv. Bilety: 20/25 zł.

Czy widziałeś kiedykolwiek w sztuce, filmie czy serialu scenę, w której główną rolę gra wirus Ebola bolejący nad niemożnością otrzymania wizy do Stanów Zjednoczonych? Potrafisz sobie wyobrazić pełen napięcia dialog między ziarenkiem piasku z manią wielkości, żelkiem haribo, któremu się nie klei i prawą komorą serca, której się nie przelewa? A może kompletnie Cię to nie dziwi, bo w Twojej wyobraźni kłębi się od takich sytuacji i postaci, tyle tylko, że chciałbyś je kiedyś zobaczyć „na żywo”? 5 czerwca będziesz miał okazję umiejscowienie swoich najbardziej szalonych pragnień na scenie za pomocą profesjonalnych aktorów Impro. (Nie, nie tych pragnień, ale tych, o których jeszcze nawet nie masz pojęcia, że istnieją…) Będziesz reżyserem i scenopisarzem – ci ludzie najpewniej zagrają wszystko, a prawdopodobnie jeszcze więcej w języku, który najpewniej nie istnieje, ale prawdopodobnie go zrozumiesz. Jesteśmy członkami pierwszego w Polsce teatru Impro złożonego wyłącznie z profesjonalnych aktorów, od początku istnienia naszej grupy zagraliśmy kilkaset pełnoprawnych spektakli Impro z pełnym obłożeniem w całym kraju. Stacjonujemy w Łodzi i postanowiliśmy zrobić coś dla naszych zagranicznych przyjaciół, którzy tu mieszkają, żyją, studiują, pracują, zwiedzają czy ot, są przejazdem, ponieważ uznaliśmy, że niektórzy z nas mówią prawie po angielsku a mało którzy z Was mówią cokolwiek po polsku i niewykluczone, że wielu nigdy się to nie uda (with all do respect). Gwarantujemy mnóstwo dobrej zabawy i tony śmiechu. I obiecujemy, że jeśli raz zobaczysz Impro to zakochasz się w nim na zawsze… Zapraszamy Was, Waszą wyobraźnię i poczucie humoru 5 czerwca do Domu Literatury w Łodzi prz ul. Roosevelta 17 na pierwszy w Polsce anglojęzyczny spektakl Impro (krótkie formy).

Wystąpią:
Aleksandra 'Lilu’ Agaciak,
Kasia Chmara,
Piotr Gawron-Jedlikowski,
Marcin 'Zorak’ Szymański.

Po speklatklu zapraszamy wszystkich do pozostania w Domu Literatury, miejscu pełnym inspiracji, sztuki, piwa i innych pokarmów dla duszy i ciała w celu integracji międzynarodowej i rozmów o tym i owym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *