2500 uczestników, ponad 100 prelegentów, najaktywniejsi twórcy internetowi, osoby ze świata show biznesu i mediów – wszyscy spotkają się już 7 – 9 czerwca w EC1 Łódź – Miasto Kultury podczas największego festiwalu dla twórców internetowych w Polsce.

Miasto Łódź, które jest Współorganizatorem i Partnerem Głównym See Bloggers, już po raz drugi stanie się stolicą influencerów. W najbliższy weekend do miasta przyjadą twórcy internetowi z całej Polski, a niektórzy nawet spoza jej granic. Uczestnicy będą mieli okazję brać udział w prelekcjach, panelach dyskusyjnych, wywiadach oraz warsztatach, które podczas festiwalu będą się odbywały w różnych strefach tematycznych. Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Łódzkie Centrum Wydarzeń.

Wśród prelegentów są osoby ze świata mediów społecznościowych, takie jak Anna Lewandowska, Maffashion, Red Lipstick Monster, Littlemooonster96, Damian Kordas, Renata Kaczoruk, Magda Bereda, JDabrowsky, Qczaj, Stuu, Martin Stankiewicz, Szparagi, czy What Anna Wears. Nie zabraknie również osób znanych ze szklanego ekranu oraz z polskich estrad – Maryla Rodowicz, Filip Chajzer, Dorota Wellman, Natalia Kukulska, Maja i Sonia Bohosiewicz, Michał Koterski, Paulina Sykut-Jeżyna i inni.

W sobotni wieczór w ramach See Bloggers Łódź odbędzie się Gala #Hashtagi Roku 2019 podczas której wręczone zostaną nagrody dla najaktywniejszych twórców internetowych w kategoriach: Influencer, Bloger, Instagramer, Youtuber, Osoba Publiczna aktywna w Sieci, Odkrycie See Bloggers Łódź oraz nagrody specjalne. Po części oficjalnej odbędzie się koncert Natalii Kukulskiej. W zeszłym roku nagrody otrzymali m. in. Fit Lovers, Blog Ojciec, Marideko, Doktor Ania, czy emce kwadrat. Kto odbierze statuetki w tym roku? Okaże się już 8 czerwca.

Dla nieobecnych na wydarzeniu, a jednocześnie zainteresowanych tematyką oraz wystąpieniami podczas największego festiwalu dla twórców internetowych, będzie możliwość podejrzenia co dzieje na miejscu w mediach społecznościowych organizatorów. Na Facebooku oraz Instagramie See Bloggers będą prowadzone relacje na żywo z dwóch scen – Sceny Głównej oraz Sceny Twórców. Wieczorną Galę będzie można obejrzeć na kanale YouTube TVNpl. Dzięki temu każdy będzie mógł wziąć udział w tym wyjątkowym festiwalu i imprezie, chociażby online.

Partnerem Platinum festiwalu jest EC1 Łódź – Miasto Kultury – instytucja, która gości nasze wydarzenie.

Szykuje się internetowy weekend w Łodzi!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Festiwal Kolorów w Łodzi 2019
smakujemy
Łódź smakuje Niepodległość
Zlot Food Trucków pod Tulipanem

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*