secret_show_-_fot_-_bartek_borowkaOd półtora roku w jednym z łódzkich mieszkań raz miesiącu… odbywają się… koncerty! Grali tam artyści z sześciu krajów – zarówno zupełnie nieznani, jak i tacy, którzy możecie kojarzyć z rozgłośni radiowych czy scen największych festiwali. Cykl koncertów w mieszkaniu nazywa się „House Gigs Pogonka”.

– Tym razem robimy eksperyment – mówi Bartek Borówka, organizator akcji – Zapraszamy na Secret Show! Po 15 zorganizowanych koncertach, publiczność wie jakich artystów zapraszam z Magdą na „Pogonkę”… dlatego teraz mówimy „sprawdzam”. Zapraszamy w czwartek, 9 lipca do nas na koncert… ale nie zdradzimy czyj! Występ rozpocznie się o godz. 20:30. Do mieszkania zapraszamy tradycyjnie od 20:00  – dodaje Borówka.
Bilet wstępu na koncert kosztuje 10 zł. House Gigs Pogonka to cykl koncertów w łódzkim mieszkaniu przy ul. Pogonowskiego 45. Akcja rozpoczęła się w lutym 2014 roku. Od tamtego czasu raz w miesiącu organizowany jest koncert. W malutkim mieszkaniu grali wcześniej m. in. Peter J. Birch (Polska), Oly (Polska), Marcelina (Polska), J (Czechy), Hey!Rabbit (USA), Brett Perkins (USA), Teddy Jr (Holandia), Jordan O Keefe (Irlandia Północna), Sonia Pisze Piosenki (Polska), Sasha Boole (Ukraina), Romek Puchowski (Polska), Peter & Jacob (Polska), Wasp Summer (Australia), Justin Cousack (Australia) , Young Stadium Club (Polska), Budyń (Polska) i ET Tumason (Islandia).

Kilka zasad akcji House Gig „Pogonka”:

1. Limit osób na koncercie – 30 (po trzydziestej osobie – o ile tyle będzie – przestajemy wpuszczać).
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz – wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 10 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej – wszystkie pieniądze trafią go artysty, który danego dnia występuje).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…
6. Do mieszkania zapraszamy od godz. 20:00. Koncert rozpocznie się punktualnie o 20:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. Na miejscu – ul. Pogonowskiego 45 – na domofonie proszę wcisnąć numer 2 (konsultant wyjaśni co dalej).
9. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

sprawdź: www.facebook.com/housegigspogonka

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Justin_Cusack
Justin Cusack i Wasp Summer przy Pogonowskiego 45
Szpaku w Sodzie
Zbuku w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*